Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Sa Veljom ima da ide reporter, nikako reporterka! Odmah da to razjasnimo.

 

Kazite vi meni, je l dnevne novine ne mogu da se samostalno izdrzavaju od oglasa i para od prodaje? Inicijalni kapital mozda i ne bi bio problem, ako bismo mogli da racunamo na neki cash flow posle.

Link to comment

Glavni i odgovorni Aram, urednik informativnog deska Vasudeva (to mi ono politika i hronika), urednik sporta JR Cash. Kultura Kim Filbi. Zemljoradnju ce nisam ja.

 

Kako cemo da se zovemo? Gazeta? Globus?

Edited by MayDay
Link to comment

@singer

ma ne, ok, samo su tu troskovi toliko manji da je nemerljivo. osim toga tu mnogi pisu za dz, objektivno lebac time obezbedjuju samo ceca&ceca.

Edited by aram
Link to comment

Kazite vi meni, je l dnevne novine ne mogu da se samostalno izdrzavaju od oglasa i para od prodaje? Inicijalni kapital mozda i ne bi bio problem, ako bismo mogli da racunamo na neki cash flow posle.

 

Najgori papir, mali format, redakcija svedena na skeleton crew, treba ti prodatih 30.000-35.000 primeraka da bi bio iznad nule. Nemoguca misija u danasnjoj Srbiji.

Link to comment

novine su mrtve, dobrodošli u xxi vek. ovo što opstaje, opstaje zahvaljujući navici izumirućeg sloja društva. ako već ima(š)te ideju za pokretanje biznisa™ logičnije je da to bude portal. ionako nas, ppp, kopipejstuju malo malo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pa nije poenta ukinuti nego dovesti u red...

Da ponovim, brdo redakcija je čekalo "najave događaja" koje je slao tanjug, npr... A to nije pitanje povlašćenog položaja , nego sistematičnog rada. Beta i Fonet su samo mislili kako da se naklate na neke fondove, kad je to puklo krenula je kuknjava...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...