Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Hm, prvi put cujem da su Rusi bili u kombinaciji za Studio B i da su u kombinaciji za B92. Na kraju, otkud to da se prodaje B92? Nista se ne pise o tome.

 

http://www.nedeljnik.co.rs/sr/2015/09/24/ekskluzivno/istina-o-rusofilstvu-srbi-slabo-razumeju-dana%C5%A1nju-rusiju

 

 

Sa druge strane, ruske društveno-humanističke strukture koje pokušavaju da dođu u Srbiju nailaze na određeno suprotstavljanje srpskih vlasti. To je naročito postalo očigledno sada, kada se rešava pitanje kupovine televizije B92 (i to je javna tajna). Nama stalno naši srpski partneri i prijatelji govore da je potrebna Russia Today na srpskom. Televizija je ono što zaista utiče na ljude. Navodno, štampa i internet se čitaju malo, a televiziju svi gledaju. 
Neću otkriti ništa novo ako kažem da su za kupovinu Studija B bile zainteresovane tri ruske kompanije. Nećemo govoriti o kojim kompanijama se radi, to je komercijalna tajna. Uglavnom, tri velike kompanije bile su zaista ozbiljno zainteresovane. Međutim, za ruske kupce odmah su bile stvorene dopunske prepreke. Ispostavilo se da nije tako jednostavno prebroditi veliki broj dodatnih i neočekivanih birokratskih začkoljica. Na kraju, po svemu sudeći, televiziju kupuju oni kojima je to bilo jednostavnije da učine.
Link to comment

Evo za sve zabrinute na temu 'šta se desilo sa radijom u srba' skupila se jaka ekipica da vam objasni, sve zajedno sa moderatorkom-specijalistom  :lolol:

Biće izgleda i nastavci, extra bre! 

 

12006269_1085773228099961_79087625672340

Link to comment

Srđa Anđelić bi bio idealan moderator ...

 

Ovako, verovatno će da pričaju da su radio-stanice propale jer su imale informativnu redakciju, umesto da su na vreme kupile softver koji će da pušta muziku, po sistemu "jer svaka pesma je važna" ...

Edited by stoka
Link to comment

U okviru serija jesenjih tribina u minhenskoj pivari održava se i ona na temu "Šta se dogodilo radiju u Nemačkoj?" Moderator: Jozef Gebels ...

Edited by stoka
Link to comment

Evo za sve zabrinute na temu 'šta se desilo sa radijom u srba' skupila se jaka ekipica da vam objasni, sve zajedno sa moderatorkom-specijalistom  :lolol:

Biće izgleda i nastavci, extra bre! 

 

sa stanovista radija u srbiji ovo je jedinstven dogadjaj i vredna tribina.

mislim da nikad pre na jednom mestu nismo imali ljude koji drze veliki deo radijske publike uz sebe.

cak ni pokusaji da lokalni RAB Srbija uradi nesto ozbiljnije nisu uspeli da na isto mesto dovedu Andjelkovica i nekog od Krdzica.

Link to comment

kompletna desnica™ gostuje kod Marića + četnik pesnik Boro Čorbo sa svojom poezijom objašnjava smisao života i svega ostalog. :isuse:

 

ono što sam prvi put primetio je da bora ima lopate od ruku :mellow:

 

 

inače ovako izgleda kad čovek skuplja knjige kao salvete

COgIjUHWIAEKviq.jpg

Milomir-Maric-2.jpg

 

Edited by Singer
Link to comment

 

inače ovako izgleda kad čovek skuplja knjige kao salvete

COgIjUHWIAEKviq.jpg

Milomir-Maric-2.jpg

 

 

Иначе ово представљање Марића као начитаног и образованог човека ме још више нагони да га терам у к.... јер прави највеће смеће од ТВ програма. Да је необразована сељачина или кретен па да га и разумем јер ваљда мисли да тако треба, а овако може само продана душа.

Приде је и спустио ниво гледаних емисија још ниже, што уопште није било лако.

 

Link to comment

Aj ne tjeraj me da idem da ga kupim, već sam bio u izlasku po ovoj kišici kad sam išao po doručak 

 

edit: @rene

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...