Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ubr. dosta ovog što je ova "maturantkinja" napisala kao da je izvukla iz one bljuvotine "Vrati unatrag" onog Ilića, bar ovi dijelovi koje demantuje Vesić, doduše, nije mu to smetalo da i njega pozove u onaj svoj dokumentarac o EKV.

Link to comment

vesić je seronja.

 

ipak, najjači momenat je da je ivana borić (navodna autorka maturskog rada koji nedeljnik rabi kao izvor) nekoliko godina bila portparol srbskog pokreta naši :D

Ima takvih koliko hoćeš, kao onaj vladika što je svirao u VIA Talas, pa posle kadio o rukobludu na žurkama. Verujem da je ta Ivana dobila razgovor, sama Magi je pred kraj umela da ode u Crne bisere, bila je u teškoj situaciji.

 

Ali sve to nije razlog da joj Vesić broji snošaje i vadi anamnezu.

Link to comment

a jebat ga, ispada da branim vesica, sto mi nije ni najmanja zelja, al u tekstu pise otprilike da je trpo svako ko je proso kroz bend... a ona sto preti tuzbom vas nije toliko uznemirila?

Link to comment

Jbga to su ti izbori u Srbiji između kojih se krećemo. Onakav tekst "maturantkinje" i onog Vesića. Kloaka.

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Весић и Лидија су морони. Текст је лош и лоше направљен. Што је најгоре објави га лист "великог панкера и челзијевца" :puke:

Link to comment

ma meni nije jasno gde su krenuli uopshte s tim, mislim, i sa komentarima. zivotni izbori javnih lichnost su vazda predmet rasprave, ovaj je posebno tragichan i skandalozan za charshijske uslove, samo je pitanje mere kako ce da se pricha. a ovde skidoshe gace mrtvoj zeni i jedni i drugi i treci <_<

Link to comment

Kakvo ludilo u Nedeljniku oko teksta o Margiti...

 

http://www.nedeljnik.rs/sr/2015/08/27/dnevni-magazin/sve-reakcije-na-slu%C4%8Daj-magi

 

Ali Dušan Vesić, kakva je to gnjida

 

Прочитао два пута, за сваки случај.

Мени је потпуно сумануто уредништво Недељника.

У тексту о Маргарити интервјуишу девојку која ју је једном видела, док је била тешко болесна. И још су им се провукле значајне фактолошке грешке које је било лако проверити (нпр. да ју је видела мало пред смрт што се лако види да није тачно по датуму смрти и чињеници да је радила матурски).

Текст нисам прочитао, можда би и личио на нешто да су прескочили ствари које је Маргарита рекла (или није) и зауставили се на девојкином утиску.

И по уреднику сваки текст читају 4 особе, а заменик ГлОдУра који изгледа једини зна нешто о теми га није ни погледао. А још се ради о сумњивом извору.

 

А цела одбрана на коментаре о тексту им се своди на то да екипа која их напада (наводи доста фактолошких грешки) хоће да има ексклузиву о Маргарити. А што их и не би напали кад написане ствари просто нису тачне?

 

----

 

Још већи хит им је што се владика Јован побунио да су измислили наслов, који су ставили на насловну:

 "Mislim da ćemo svi mi morati da dobrano odvagnemo svaku riječ, prošlu i buduću, u pogledu Stepinca", odakle je i došao naslov "Srbi, dobro vagajte svaku reč o Stepincu"

Ипак је јасно да је промењен смисао реченице.

Али хајде, то се дешава кад се скраћује реченица.

Него је уредников одговор суманут - ја сам у праву, владика је погрешио, па је још у тексту и хвалио Степинца, и приде нешто погрешно рекао. Па ко ће сад нормалан да да интервју новинама у којима ће да им изврну речи, и после да га још нападну?

Edited by vathra
Link to comment

Meni je ipak najviše žuči u odgovoru "mladog ali po senzibilitetu vršnjaka" Prelevića - još na kraju se kao i provlače neki pomirljivi tonovi, a usput malo potkači Lidiju zbog cijene knjige i slične odvratnosti

 

Oko EKV se nakon smrti i posljednjeg bitnog člana baš sve pretvorilo u blato.

 

Ali na kraju vađenje gl. urednika - pa nije ovo bio tekst o Margiti, već o jednoj djevojci i njenom susretu s Margitom i kako je to uticalo na nju... Ako je tačno ovo što ikar kaže, uticalo je tako što je ona rekla NE drogama i otišla u SNP Naši  :s_c:  :0.6:

Link to comment

vesić je seronja.

 

ipak, najjači momenat je da je ivana borić (navodna autorka maturskog rada koji nedeljnik rabi kao izvor) nekoliko godina bila portparol srbskog pokreta naši :D

 

a sad je tipa sedmi pr jednog opstinskog odbora sns-a i po fejsbuku deli savete na temu kako postati uspesan i kako se nositi sa tudjom ljubomorom...

 

bobe me sacuvaj, koga ja sve poznajem  :isuse:

Link to comment

Свежа вест:

Моја ТВ је продата и мења име:

 

 

Курир ТВ

 

 

i to verovatno nije sve. priča se da će na sledećem konkursu nuditi za Tanjug

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...