Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

@Arsla

 

Reportovan si

 

 

Zbog Toze lafa, boli me briga za Džajku :lolol: 

 

 

I ovaj gornji naslov je isto jak - Spalili pogrešnu babu

 

Sramota grobara u Beogradu :fantom:

Link to comment

Evo Zeljko u svom minut dva smecu prenosi ekskluzivna saznanja informera da je Pajtic na Brionima sa sve citiranjem ovog ogavnog podnaslova.

 

ovo je bre za zatvor.

Link to comment

Evo Zeljko u svom minut dva smecu prenosi ekskluzivna saznanja informera da je Pajtic na Brionima sa sve citiranjem ovog ogavnog podnaslova.

 

ovo je bre za zatvor.

Evo sad će Vučić da ga zatvori ...

Link to comment

Ako mi dozvolite malo victim blaminga, ali da dam sebi oduška jer mi ovakav tunjavi i jadni DS strašno ide na kurac:

 

koliko samo Pajtari šište njegova osoljena muda jebote ili koliko su samo nesposobni ovi oko njega kad čovek može sebi da dozvoli da letuje u Rvatskoj baš na taj datum, pa gde su sada svi ti vajni pr magovi i savetnici, zar niko nije mogao da razmisli malo da će ga zbog toga razvlačiti ovi balegari lešinarski?

 

Mislim, ako je ovo iz svinjformera stvarno istina, a najtužnije je što verovatno jeste.

Link to comment

Jutros na Pinku DJV je objašnjavao skandaloznost osoljavanja muda (između redova je rekao da on i Pink samo rade svoj posao i da ih NUNS kritikuje bez osnove)...

Link to comment

nije uvreda, nego im bilo glupo da napišu pajtić je na moru dok ..., nego im je bilo atraktivnije pajtić umače testise u slanu vodu

 

maštovito, kako li su se samo setili toga

Link to comment

Mislim da je veći problem što pisanje informera nailazi na pogodno tle. Pa ćemo da čujemo zašto letuje u HR, ili zašto baš sada i slične gluposti.

Nije slučajno Vučić na 50%. Čovek zna s kim ima posla i to im daje 24/7/365

 

Poslao tapatalk

Edited by Jozef K.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...