Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Формално има, можда чак и више, тако се барем води на званичним страницама Војске Србије

http://www.vs.rs/index.php?content=3a4d82d2-fc9d-102b-9fa8-28e40361dc2e

 

Што се тиче количине технике, ВС је има пуно. Мислим да када би све војске екс-ју, осим Србије, ујединио питање да ли би имали технике колико ВС. За Србију опасност, што се тиче технике, није Хрватска већ нпр. Бугарска и Румунија, нарочито прва, којој су Руси пуно тога оставили од времена Варшваског пакта. Али то је прклетство ВС јер то треба одржавати а новца нема. Тако је гомила технике отишла да се топи и има да иде још јер новца нема за толико технички велику војску.

MI nemamo operativnih pola eskadrile (6 aviona), a ne 80 komada...

 

Jedino ako je vojska kupila 75 dronova, na buvljaku, pa da to računamo u letelice...

Link to comment

@Aion: Naravno da jeste, to samo dokazuje tezu da ne sme sama Srbiji da izađe na crtu sa svojih bednih 78 tenkova. 

 

@radisa: Upravo to. Moj pokojni otac je radio tamo kao aviomehaničar pre 10+ godina i redovno kukao u kakvom su raspadnom stanju avioni, kako nema para ni za kakav remont, itd.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Формално има, можда чак и више, тако се барем води на званичним страницама Војске Србије

http://www.vs.rs/index.php?content=3a4d82d2-fc9d-102b-9fa8-28e40361dc2e

 

Што се тиче количине технике, ВС је има пуно. Мислим да када би све војске екс-ју, осим Србије, ујединио питање да ли би имали технике колико ВС. За Србију опасност, што се тиче технике, није Хрватска већ нпр. Бугарска и Румунија, нарочито прва, којој су Руси пуно тога оставили од времена Варшваског пакта. Али то је прклетство ВС јер то треба одржавати а новца нема. Тако је гомила технике отишла да се топи и има да иде још јер новца нема за толико технички велику војску.

 

Не знам о чему ти лупеташ. Каква црна Бугарска војска.

Све војске које су остале у малтене целој Европи су сенка оних пре 25 година. Ефективе су једно 5 пута мање.

Ниједна суседна земља није у стању да скупи пристојну ловачку ескадрилу авиона (укљ. и нас).

Војске које су остале су неспособне за било какав фронтални сукоб. Једноставно их је премало да држе било какав фронт према било којој суседној земљи.

Link to comment

@Arsla

 

Reportovan si

 

 

Zbog Toze lafa, boli me briga za Džajku :lolol: 

 

 

I ovaj gornji naslov je isto jak - Spalili pogrešnu babu

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...