Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ali cifre u Informeru :D

 

Da parafraziram Ajzenhauera - u odnosu na ozbiljne ratove takav sukob bi ličio na "koškanje patrola"

Link to comment

Ozbiljno, odakle im takvi podaci, šta su tačno brojali? :unsure: Npr. kojih to osamdeset aviona Srbija ima, računaju one za obuku i prašenje komaraca?

Link to comment

Jel on produzena ruka Vucicevog raspolozenja ? Kada su ga napali u Srebrenici, pojavio se na ekranima kukajuci o atentatu i placuci gore nego majka prvog sina Srbije..

Ovo sa naslovnom stranom mi je toliko idiotski da mi izgleda kao da je gazda Alek popizdeo i rekao "Tuci svime sto imas, ja ti cuvam ledja"..Pa jebem ti bre budalu, pipkati situaciju oko potencijalnog rata sa Hrvatima i prozivati Kebinog sina i Pajtica zato sto letuju u Hrvatskoj ?

 

Nedojebani odvratni gmaz..

Link to comment

apsolutno sve sto Vucicevic radi ima direktnu ili precutnu podrsku Vucica, ili je uradjeno po njegovom licnom zahtevu.

Link to comment

Pipkanje situacije™ oko in vitro rata Srbije i Hrvatske je relevantno otprilike kao pipkanje situacije™ oko srpskog osvajanja Vesterosa. Zabava za budale i zaludne.

Link to comment

Ozbiljno, odakle im takvi podaci, šta su tačno brojali? :unsure: Npr. kojih to osamdeset aviona Srbija ima, računaju one za obuku i prašenje komaraca?

 

Формално има, можда чак и више, тако се барем води на званичним страницама Војске Србије

http://www.vs.rs/index.php?content=3a4d82d2-fc9d-102b-9fa8-28e40361dc2e

 

Што се тиче количине технике, ВС је има пуно. Мислим да када би све војске екс-ју, осим Србије, ујединио питање да ли би имали технике колико ВС. За Србију опасност, што се тиче технике, није Хрватска већ нпр. Бугарска и Румунија, нарочито прва, којој су Руси пуно тога оставили од времена Варшваског пакта. Али то је прклетство ВС јер то треба одржавати а новца нема. Тако је гомила технике отишла да се топи и има да иде још јер новца нема за толико технички велику војску.

Link to comment

Koliki je tiraž Informeru? Stvarni?

Ne znam nikog ko ga kupuje, a znam dosta ljudi koji kupuju Kurir i Blic.

 

ne moraš znati nikoga ko ga kupuje al ti je dovoljno da pogledaš po prevozu - ili je za džabe 24h ili je informer

 

konkretno, kod mene u firmi kafe kuvarica svako jutro uredno stigne sa informerom na posao

Link to comment

Moj matori je resio da odjebe spoljni svet i ne cita novine, ne gleda vesti..isprati nekad neki fudbal ili emisiju o prirodi. Rmbamo mi nesto u dvoristu, tek ce on meni "Pazi ti kad ovaj Miskovic od jeseni uleti sa parama i spizdi Vucica".

Ja sad stao, gledam ga belo, ne razumem odakle mu to..tek ce on, "Uzeo od kolege sa posla novine,Informer, citao ..bice haos sigurno".

 

Od jeseni cu da mu ugradim kablovsku..neka nastavi sa odmorom mozga.

Link to comment

ne moraš znati nikoga ko ga kupuje al ti je dovoljno da pogledaš po prevozu - ili je za džabe 24h ili je informer

 

konkretno, kod mene u firmi kafe kuvarica svako jutro uredno stigne sa informerom na posao

 

O da, pogledaj na ulici penzionere, ljude koji prodaju sladoled i starije prolaznije. Svuda je Informer.

Link to comment

O da, pogledaj na ulici penzionere, ljude koji prodaju sladoled i starije prolaznije. Svuda je Informer.

 

slažem se, hteo sam da dodam gore da je to, u stvari, najkupovanija novina kojoj svedočim - u radnji, na trafici... gde god se zateknem.

 

ja zagledam ljude koji kupuju Politiku, true story

Link to comment

Tja, nadala sam se da je drugačije.

Nekad je moja majka bila presek glasača, za koga ona glasa i navija, taj pobeđuje, 

te sam se uzdala u to da je i sad na pravom putu™ a ona čita Kurir, o praznicima,

iz nekog razloga Blic. 

(Ne mislim da su Kurir i Blic bolji, samo nisu toliko ogoljeno loši.)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...