Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

nisam to znala. ali i dalje mislim da je perverzno. 

 

sad mi pade na pamet, gdje je zacetak trenda da se iscrtavaju grafiti likovi umrlih ljudi? npr onog nekog klinca navijaca sto je poginuo, ubijene klinke iz subotice itd.

 

U blokovima se to radilo još 90ih.

Link to comment

Blic i dalje u žalosti. Neko zaboravio da čačne css.

 

capture.jpg

 

to je zbog nase dijaspore na zapadu i tek kada i njima prodje ponoc zvanicno prestaje dan zalosti :fantom:

Link to comment

ovo desno na naslovnici (ovo levo je toliko infantilno mlataranje mlohavim kurcem bez testisa da je samo jadno) je ozbiljna stvar, poziv na linc raspirivanjem mrznje prema pajticu kojicu junioru stavljanjem ovih sramotnih naslova u kontekst 20 godina od oluje

 

na zalost, nema reakcija jos uvek, nije gondza™ na naslovnici

Link to comment

apropo one diskusije o z4 u nedeljniku peđa marković piše šta bi bilo sa srbima u hr bez rata '90. a čeda antić o z4 u 21. veku

jeste šbbkbb, al meni ok tekstovi

Link to comment

a Mitrović je verovatno u fazonu "Nema frke, lagano ću da se prešaltam novoj garnituri i niko me neće teretiti da sam furo govor mržnje" :whistle:

 

pa covek je profesionalac™ i svaki rezim do sada rado je koristio njegove usluge

 

a povodom ove naslovnice, neka je i ministar policije pogleda :fantom:

 

Nedopustivo je da u našoj zemlji, koja je sigurna i bezbedna, budu upućene takve poruke predstavnicima političkih stranaka. Policija neće blagonaklono gledati na širenje mržnje i pozivanje na linč i ubistvo bilo kog građanina", rekao je Stefanović.

 

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...