Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

oooo pa ovo je sjajno, da li je to tamo gde ja mislim da jeste? :)

 

 

Tu je. ;)

 

 

jel bila tehnika flomaster na papiru?

 

Da, to, kao i hemijska. I sve to uopšte nije loše, naročito kada se gleda čisto, u nedostatku boljeg izraza, sa estetske strane. U stvari, mogao bi da bude dobar tatu konceptualista.

Link to comment

perverzija jeste, ali je u skladu sa zakonom jbg

novine moraju tako

 

 

Novinsko-izdavake organizacije koje izdaju dnevne novine dužne su da na dan žalosti svoje listove odštampaju u crnoj boji, navodei na prvoj strani odluku o proglašenju dana žalosti i proglašenju njegovog obeležavanja. 

 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Tu je. ;)

 

 

 

 

 

idem da nadjem i citam :) javno sebe polivam govnima jer sam kao matori drkos napljuvao to mesto a bogme ima tu sjajnih tekstova, znaci treba mi samo strpljenja da proberem i nadjem ono sto mi se svidja

Link to comment

perverzija jeste, ali je u skladu sa zakonom jbg

novine moraju tako

 

nisam to znala. ali i dalje mislim da je perverzno. 

 

sad mi pade na pamet, gdje je zacetak trenda da se iscrtavaju grafiti likovi umrlih ljudi? npr onog nekog klinca navijaca sto je poginuo, ubijene klinke iz subotice itd.

Link to comment

Ne znam gde je zacetak, ali u KG sam video vec dva takva, sa sve godinama rodjenja i smrt ispod slike. Sto je najveci stos, skoro da sam sasvim siguran da jedan od ta dva nema ni veze sa navijacima (sticajem okolnosti znam o coveku, plus je zastava koja sluzi kao pozadina zastava Jamajke, znaci vise neki rastafazon). 

Link to comment

Dobro, draze i gavrile principe ni ne racunam, oni mu dodju kao pop ikone, rok zvezde. Neeeekaaaadaaa su mladi po zidovima pisali imena bendova koje slusaju, sad su druga vremena. 

Link to comment

nisam to znala. ali i dalje mislim da je perverzno. 

 

sad mi pade na pamet, gdje je zacetak trenda da se iscrtavaju grafiti likovi umrlih ljudi? npr onog nekog klinca navijaca sto je poginuo, ubijene klinke iz subotice itd.

začetak je bio u navijačkom svetu. grafitima su se obeležavale teritorije(bila je čak i neka mapa bgd-a ovde na forumu), a kada su počele da padaju prve žrtve u međusobnim obračunima kartela, tada je počelo i sa urbanim čituljama
Link to comment

začetak je bio u navijačkom svetu. grafitima su se obeležavale teritorije(bila je čak i neka mapa bgd-a ovde na forumu), a kada su počele da padaju prve žrtve u međusobnim obračunima kartela, tada je počelo i sa urbanim čituljama

 

a i liclilo je na neko krimi sranje. opet, nisu sve te gluposti metastazirale u siroku populaciju, a ova jeste. 

 

krajputaši. tu je začetak.

 

6ldPB.jpg

 

totalna involucija.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...