Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Kako to? Zar Krile ne treba na robiju zbog valjanja droge ispred crkve?

 

Treba, ali se to neverovatno zapetljalo u zalbenom postupku.

Link to comment

Ma jok, zatvori su puni, pa čeka da ga pozovu, regularna praksa u Srbiji, ko zna kaće. Reko mi Kiki lično. -_-  

 

doduše ne znam da li mu to što čeka odsluženje nekako ograničava građanska prava ili medijsko pojavljivanje, ali po dosada prikazanom rekao bih da ne.

Link to comment

Nema ograničenja u tom smislu, naše zakonodavstvo i tokom robije poznaje samo ona ograničenja koja su u neposrednoj vezi sa izvršenjem zatvorske kazne.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Treba, ali se to neverovatno zapetljalo u zalbenom postupku.

 

a niste ispratili da mu se u nedelju u novom sadu otvorila izlozba slika i crteza u jednj galeriji :lolol:  ja video najavu na fb i svi komentari onako fini, gradjanisticki, puni konsternacije i onda kris™ dodje i napise, paafraziram, nabijem sve one koji su hejteri na kurac a vi normalni dodjite u nedelju na otvaanje da se lepo druzimo :lolol:

Link to comment

Kako ne. Meni je sve to dosta zanimljivo ali se ne usudjujem da razvijam stav o njegovim umetnickim aktivnostima jer postoji velika mogucnost da se iza tog angazmana krije neka ogavnost u smislu reketa ili valjanja horsa.

 

Sud o pojav zvanoj Kiki donecu kada ga konacno stigne nacin zivota koji vodi.

 

Da ogolim stvar, upoznao sam dobro taj tip sabanskih klovnova i nista im ne verujem, a njegova umetnost moze me zanimati jedino kada se, u punoci vremena, ona potpuno stopi sa njegovom celokupnom biografijom, i tada ce moci da se o njemu govori kao o autenticnom marginalnom umetniku, ili kao opasnom cirkuzantu koji je koristio medije kako bi prikrio ono sto je i do sada radio - ucesce u aktivnostima koje unesrecuju druge ljude.

Link to comment

Bio sam ja na dotičnoj izložbi, tu sam i pričao s njim. Postavio bih link na tekst koji sam napisao o tome ali ne smem. :(

 

oooo pa ovo je sjajno, da li je to tamo gde ja mislim da jeste? :)

 

@vasilije

 

da, u pravu si, na svoj nacin si dao pravu kritiku te njegove izlozbe, dobar post zaista

Edited by Pontijak
Link to comment

Bio sam ja na dotičnoj izložbi, tu sam i pričao s njim. Postavio bih link na tekst koji sam napisao o tome ali ne smem. :(

 

jel bila tehnika flomaster na papiru?
Link to comment

jel bila tehnika flomaster na papiru?

Stvaralacka faza figurica od sredine hleba ce tek da usledi  :misko:

Edited by Haralampije
Link to comment

Nema ograničenja u tom smislu, naše zakonodavstvo i tokom robije poznaje samo ona ograničenja koja su u neposrednoj vezi sa izvršenjem zatvorske kazne.

 

Koliko se secam, on je nedavno imao kik boks mec u Austriji kada ga je iznabadao neki Albanac. Znaci, ne pravi se problem ni po pitanju putovanja u inostranstvo.

Link to comment

Sva dnevna štampa u crno-belom izdanju.

 

da se mene pita, ja bih ostavio tako.

savrseno se uklapa u svakodnevno sivilo.

Edited by garcia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...