Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Blic ponovo pomjera granice vrhunskog sportskog novinarstva - kakav besmislen članak, trebali bi da naprave sekciju "mi pratimo Instagram i Tviter umjesto vas, jer mislimo da ste debili i da to ne umijete sami"

 

Sjajna reakcija Vanje Grbića na plasman odbojkaša u finale Svetske lige
N. Todorović | 18. 07. 2015. - 23:33h Foto: OSS | Komentara: 0

Naš proslavljeni odbojkaš i bivši reprezentativac Vladimir Grbić vrlo emotivno je ispratio dramatično polufinale naše reprezentacije protiv SAD i plasman u finale Svetske lige.

"Orlovi" Nikole Grbića, Vanjinog rođenog brata, peti put će igrati za trofej koji do sada nikada nisu osvojili, a rival će biti Francuska u nedelju od 16.30.

 

Odbojkaši su imali 2:0 u setovima protiv Amerikanaca, dozvolili im da se vrate u meč, ali su finišu vođenim sjajnim potezima selektora bacili na kolena branioca titule Svetske lige, što je stariji od braće Grbić ispratio na sjajan način.

 

 

 

Ajd na stranu što je tvit nepismen, Vanju Grbića gotivim iz nekih drugih razloga (humanitarac je), ali šta je u ovoj reakciji sjajno i zašto ona zaslužuje vijest na portalu a ne reakcija još sigurno nekoliko hiljada drugih ljudi koji su isto reagovali? Zašto je ova reakcija sjajnija od drugih?

Link to comment

Mnogi su se pitali zašto je ova reakcija sjajnija od drugih? Pogledajte

 

(dvotačka svesno preskočena)

 

i onda u tekstu kako su njih dvojica zajedno precali ribe na begeju ili gde već

Edited by Malvo
Link to comment

naslovi.net pa se registruješ i onda možeš da podesiš šta želiš da vidiš, a šta nikako ne želiš, koje izvore hoćeš itd... nema drugo

Link to comment

 

koja je fotka bila posto je sad Istambul na slici.

 

i molim da mi se pojasni ovaj pasus posto moj mali mozak tiltuje od ovoga:

 

- Božić! Turci su preuzeli ovu reč od nas,  i izgovaraju je Bodžuk. Oni imaju svoju reč za Božić - Noel - koja se znatno češće koristi, ali im značenje nije isto. Naime, Noel je Božić 25 decembra, dok se naša reč Božić koristi baš za rođenje Hrista 7. januara - objašnjava dr Đinđić.

Link to comment

Dajte neki dobar sajt za dnevne vesti. Blic i b92 su postali bruka a Danas se bas ne satire u azuriranju

 

 

Probaj N1  

Link to comment

Bila je fotka gazenja kineske zastave. 

 

:lolol:

:isuse:

 

nego, deder mi objasni ovo sto sam boldovala. jel ja nesto masim ili je recenica potpuna debilijada (kao uostalom ceo tekst)

Link to comment

:lolol:

:isuse:

 

nego, deder mi objasni ovo sto sam boldovala. jel ja nesto masim ili je recenica potpuna debilijada (kao uostalom ceo tekst)

 

Uopste ne razumem ovo blebetanje. Turci za Bozic kazu Noel i to je to. Bodzuk je nesto drugo, mozda je rec preuzeta iz srpskog ali danas u Turskoj oznacava poklade sredinom januara.

Sto se bolda tice, verovatno je u pitanju kombinacija nesposobnosti da se pravilno interpretiraju reci sagovornika, i neshvatanja podele na julijanski i gregorijanski kalendar.

Link to comment

Uopste ne razumem ovo blebetanje. Turci za Bozic kazu Noel i to je to. Bodzuk je nesto drugo, mozda je rec preuzeta iz srpskog ali danas u Turskoj oznacava poklade sredinom januara.

Sto se bolda tice, verovatno je u pitanju kombinacija nesposobnosti da se pravilno interpretiraju reci sagovornika, i neshvatanja podele na julijanski i gregorijanski kalendar.

 

hvala za dopunu :) boldovano sam i ja shvatila kao neznanje ali mi je ipak cudno jer je to opsta informacija, ono, kalendari se uce u obdanistu otprilike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...