Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Хехе, па наравно да је разуме када је комуњара. И Мира је комуњара и то са педигреом. Ви трипујете неке Бадјуе и ине сераторе, а на терену је то другарица Мира. Скотина недотупавна паланачка, и она и њен мртви муж.

Link to comment

Blizina Borce sugerise da su u pitanju ruske recne nuklearne podmornice klase Volga u redovnoj patroli Dunavom. Jedna je vidjena u blizini Radeckog, izasli su na trenutak da poruce kotlic riblje corbe i kilo i kilo.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Blizina Borce sugerise da su u pitanju ruske recne nuklearne podmornice klase Volga u redovnoj patroli Dunavom. Jedna je vidjena u blizini Radeckog, izasli su na trenutak da poruce kotlic riblje corbe i kilo i kilo.

Mene interesuje jel može ta da se protera kroz Bug

Link to comment

Inace u vezi sa tekstom o Williamsu i duvanju u Kini:

 

Marcus Williams, the former Spur and Clipper from the University of Arizona (as opposed to Marcus Williams, the former Net and Warrior from the University of Connecticut), has been banned from Chinese play for six months due to a positive pot test.

 

 

Stoka nije mogla da se potrudi i proveri sta objavljuje, trebalo bi im tipa 10 sekundi posto je ovo prva u nizu vesti na googlu kad se kuca njegovo ime + weed. 

Edited by ducca
Link to comment

Meni je današnji najveći biser ovaj matori 'novi Tesla iz Niša' što je pobedio i Njutna... pošto volim sve te srpske izumitelje beskonačno besplatne struje (obično elektromotor koji mora da se utakne u postojeću struju) kliknuh ja na Youtube video da vidim i ovog - kad prilog sa RTSa iz 2012  :lolol:

'Vest' naravno preneta na nekoliko različitih portala  :yawn2:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...