Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

nebitno. pola miliona pisama unezverenih roditelja bi reshilo taj problem. ili negledanje, ali da ne preterujemo.

 

ne mogu ni da se setim zashto smo zabranili gledanje toga :unsure:

Link to comment

pa onda nishta, to i hocu da kazem.

 

uostalom, moja je odgovornost da ne dam gledanje ili da oteram u kerevet u devet, bez chekanja ishoda, tu drzava i mediji nemaju posla.

sve dok mi gradjanisti ne odrede da je kaznjivo ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

nebitno. pola miliona pisama unezverenih roditelja bi reshilo taj problem. ili negledanje, ali da ne preterujemo.

 

ne mogu ni da se setim zashto smo zabranili gledanje toga :unsure:

Ja znam to sam zabranio ćeri da gleda to sranje... Šund, takmičenje dece do koske, retardiran žiri, idiotske reklame... Valjda nisam nešto zaboravio?
Link to comment

To je to. Ova recenica sve govori. Kakav je to mozdani sklop. Paranoicne, iskompleksirane picke, trte se misleci kako smo mi satro mnogo bitni, pa ceo svet samo sedi i smislja kako ce da nas sjebe. Nek jede govna!

 

jednostavan je to mozdani sklop, obican c/p iz doba okupacije u drugom svetskom ratu i nediceve kvislinske vlade, citajte okupaciono novo vreme i videcete istu strukturu misli na temu engleza, ok, onda je to bilo u svrhu ratne propagande treceg rajha, sada vec ne znam u ciju svrhu se ovo radi

Link to comment

Iskocilo mi na Fb-u..Propustili su da navedu i da ce naterati sve srpske muskarce da se heftaju sa evropskim pederima, dok surogat majke gledaju i aplaudiraju

 

 

stampano_183_naslovna-informer-06-07-.jp

 

Link to comment

Gde se zagubi topik o Blicu?

 

Nema veze, evo ovde: povodom ubistva dvoje čeških turista u severnoj Albaniji. Sto posto, milion posto sam siguran da sam na Blicovom portalu u petak (možda subotu) pročitao: "STRAVIČNO češki turisti kidnapovani i ubijeni na Kosovu". Vest je bila pri vrhu, u prvih pet, naravno ispraćena prigodnim komentarima čitalaca.

 

Danas čitam nov tekst, ubica uhvaćen, apsolutno sve se dešava u Albaniji i nikakve veze sa Kosovom nema. Na kraju teksta idu linkovi na povezane tekstove tj. na jedan povezan tekst pod naslovom: "STRAVIČNO češki turisti kidnapovani i ubijeni u Albaniji".

 

Prođe me tako neka jeza niz kičmu...

Link to comment

to valjda omaska nastala zbog ubedjenja tekstopisca da su svi albanci isti pa mu tako i sve teritorije na kojima zive dodju na isto, albanija, kosovo, sve mu to isto :P

Link to comment

Gde se zagubi topik o Blicu?

 

Nema veze, evo ovde: povodom ubistva dvoje čeških turista u severnoj Albaniji. Sto posto, milion posto sam siguran da sam na Blicovom portalu u petak (možda subotu) pročitao: "STRAVIČNO češki turisti kidnapovani i ubijeni na Kosovu". Vest je bila pri vrhu, u prvih pet, naravno ispraćena prigodnim komentarima čitalaca.

 

Danas čitam nov tekst, ubica uhvaćen, apsolutno sve se dešava u Albaniji i nikakve veze sa Kosovom nema. Na kraju teksta idu linkovi na povezane tekstove tj. na jedan povezan tekst pod naslovom: "STRAVIČNO češki turisti kidnapovani i ubijeni u Albaniji".

 

Prođe me tako neka jeza niz kičmu...

 

 

Googlaj: "turisti ubijeni na kosovu site:blic.rs".

Link to comment

 Sto posto, milion posto sam siguran da sam na Blicovom portalu u petak (možda subotu) pročitao: "STRAVIČNO češki turisti kidnapovani i ubijeni na Kosovu". Vest je bila pri vrhu, u prvih pet, naravno ispraćena prigodnim komentarima čitalaca.

 

+1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...