Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

hu da fak iz dusko popov?

 

Onaj što se zabavljao sa glumicom iz prvog filma Cat People, a navodno je javio amerima i za napad na Pearl Harbour, prilično pre no što se dogodio...

 

Inače, sedi jedan, kada ne znaš za špijune poput srbina iz Dubrovnika i albanca sa Kosova, odnosno za Trojku i Cicera  :mad:

 

edit: Prvi je javio amerima za napad na Pearl Harbour, drugi je javio nemcima za iskrcavanje na Normandiju. Reč ljudi sa ovih prostora naprosto nema težinu, obzirom da su se oba napada dogodila  ^_^

Edited by Ajant23
Link to comment

Dragan Đukić, vlasnik televizije Delta iz Novog Sada nađen je jutros mrtav u svom stanu. Prema prvim informacijama, Đukić je preminuo od srčanog udara.

To je onaj što se kandidovao za direktora RTS-a na poslednjem konkursu, uz kandidaturu priložio dokumentaciju na 1.200 strana.

Link to comment

Evo, na šta se svelo "novinarstvo" u Srbalja - copy-paste i Resavska škola. Degeni iz Vladine pre službe pogrešno ukucali naziv kineske kompanije koja sutra otvara pogon u Rumi, "HelathCare" umesto "HealthCare", i takvo saopštenje poslali medijima ...

 

Naravno, svakome ko iole poznaje engleski jezik, naziv firme bi bio problematičan, pa bi proverio još neki izvor, recimo vebsajt opštine Ruma, gde se pominje firma "HealthCare" ... Ali novinarskim trustovima po redakcijama je to previše posla, pa su svi preneli da kompanija "HelathCare" otvara pogon ...

Edited by stoka
Link to comment

Evo, na šta se svelo "novinarstvo" u Srbalja - copy-paste i Resavska škola. Degeni iz Vladine pre službe pogrešno ukucali naziv kineske kompanije koja sutra otvara pogon u Rumi, "HelathCare" umesto "HealthCare", i takvo saopštenje poslali medijima ...

 

Naravno, svakome ko iole poznaje engleski jezik, naziv firme bi bio problematičan, pa bi proverio još neki izvor, recimo vebsajt opštine Ruma, gde se pominje firma "HealthCare" ... Ali novinarskim trustovima po redakcijama je to previše posla, pa su svi preneli da kompanija "HelathCare" otvara pogon ...

 

sad još samo da ubede rukovodstvo firme da promeni ime i sve će biti u redu

Link to comment

Ne znam za koju je temu, ali s obzirom da je analitičar, nekako je povezano sa medijima

 

Publicista i verski analitičar Živica Tucić preminuo je danas u Beogradu nakon bolesti.

Link to comment

Bljuc again

STIGLI TURISTI IZ TUNISA "Sin je trčao ka meni vrišteći: Mama, hoću da živim!"

 

:frust:

Edited by Haralampije
Link to comment

Au jebote, kakvo dno dna, da mi bi vidjeti tu osobu koja smišlja ove gluposti. Pa za ovo treba biti ne samo bezobrazan i nepismen već i neku bolest vući. 

Link to comment

Pa to su ti novinari Jelene Drakulic Petrovic,imamo kupljenu diplomu Sega Mega university-ja (ako i takvu imamo) danju gledamo Parove,nocu cepamo splavove,21 vek jebote!

Link to comment

Ne bih se ja "oslonio" samo na mega uni . Ima dosta novunara koji su držali nivo a onda "prihvatili realnost" ....

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...