Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

dakle opet, i po ko zna koji put, on ima nacionalnu frekvenciju!? nacije burkine faso, gde se takve stvari jedino deshavaju, na chudjenje ostatka sveta, gde je to nemoguce. taj bog kome se on klanja, mi smo mu se presavili odavno, banda licemera. avaj <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

on deli nac. frekvenciju sa dečijom televizijom. malo ga dovode u red. bez obzira na gledanost koja je u padu odavno, hepi se nije zaradio novca od projekta™. gledao jednom i obratio pažnju na reklamni blok. ništa, prazno, reklama za neke peconijeve firme, albus, medela i takoto + neki restoran tipa buca, u restoranu buca dobro se ruca(odakle verovatno nabavlja ketering)

 

parovi više imaju viralnu popularnost nego što će se neko od toga leba najesti

 

ps

bez da ulazim u sociološki aspekt programa

Link to comment

 

 

reklamni blok. ništa, prazno, reklama za neke peconijeve firme, albus, medela i takoto 

Pa i to se placa,cak iako je kompenz,neko mora da plati pdv.Naravno ,generalno ti si u pravu,slabo tu ima kinte,cak i veci igraci od hepija nisu uzeli kintu na takvim programima

Link to comment

Blic probija i tamo gde teoretska fizika kaže da nije moguće probiti:

 

 

Nije više bitno ni da li si kriv ili nisi. A inače ne znam šta bih dovoljno grozno mogao da im poželim za ovaj koncept ekskluzivnih izjava i reportaža iz domova ljudi koji ginu u raznoraznim tragedijama.

 

Ovo jebote..nikada mi nije bilo jasno zasto se ti nesrecni ljudi dodatno maltretiraju. Da li je moguce da nekoga zanima kako je izgledala sahrana silovane i zadavljene devojcice..ili sta kazu roditelji kojoj su dva sina poginula u saobracajnoj nesreci. Jebem mu mater ako vec nema cime papir da se popuni, daj bolje jos sisa i guzica Tijane ajfon ili prica o tome gde je Mica diskrecija prvi put blajvala kolbas..sve je bolje od live izvestavanja sa grobova.

Link to comment

Pa i to se placa,cak iako je kompenz,neko mora da plati pdv.Naravno ,generalno ti si u pravu,slabo tu ima kinte,cak i veci igraci od hepija nisu uzeli kintu na takvim programima

jedino što može da sam sebi naplaćuje epp. izvlačenje love za crne fondove™
Link to comment

A tek naslovi jebenih vesti na jebenim portalima tipa "Nećete verovati šta se desilo posle ovoga" koji teraju čoveka da klikne na neku besmislenu informaciju ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...