Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

takva najezda menadžera zadesila je svaku industriju koja je prodrmana novim tehnologijama. nikome od inih nije želja da prave profit vlasnicima tako što će raditi bolje, tj. praviti bolje sadržaje, već će kvartalni izveštaj doterivati isključivo smanjenjem troškova.

 

otpustićemo xyz radnika

i tako će gazda kad otvori eksel™ videti poslednju kolonu sa predznakom plus

 

jebao vas eksel™

 

edit

a razlog je svakako neznanje ili nesposobnost

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ja bih voleo da vasilije, kao izuzetan poznavalac scene novniskih medija u srbiji, da svoj komentar i analizu ove vesti

 

Reci cu samo jedno. Ringier je sistem u kome menadzeri imaju licne astrologe, kojima usput pokusavaju da zavrse i Ninovu nagradu.

Link to comment

Reci cu samo jedno. Ringier je sistem u kome menadzeri imaju licne astrologe, kojima usput pokusavaju da zavrse i Ninovu nagradu.

 

:lolol:

 

jeste da je ovo s one strane razuma ali kao i sve apsurdno ume da izazove smeh

Link to comment

Reci cu samo jedno. Ringier je sistem u kome menadzeri imaju licne astrologe, kojima usput pokusavaju da zavrse i Ninovu nagradu.

samo dva?ova kompanija dobro jos i stoji ako se uzme u obzir da su je napustili svi koji su nesto znali.jos odavno..Atilina imperija tako postade skup jajara

Link to comment

Не само да су спасли штампу, него и оглашиваче.

 

Ne znam zasto me ovo ne raduje. Kad vidim kiosk u Srbiji pomislim na silne sume posecene da bi par hiljada ljudi trovalo milione lazima ili beskorisnim informacijama. Dnevnik Danas je izuzetak Edited by Caligula
Link to comment

Kakav ludački uradak u Danasu, intervju sa Mario Kasarom u Beogradu.... izgleda kao klasičan PR srbizovan preprič razgovora u kome je Marijo na jebisimater sa Srbijom, gde je vlasnik Avala-fima graditelj-vizionar, i po kome je u Rambu trebalo da igra Kurt Daglas... puno je nebrušenih bisera  :fantom:

 

kakav je u novinama, takav je na sajtu - http://www.danas.rs/danasrs/kultura/pomoci_cu_da_se_ovde_napravi_sjajan_studio.11.html?news_id=303192

 

a super su i fotke iz beogradske posete na Mario Kasarovom profilu - https://instagram.com/mariokassarofficial/

Link to comment

Kakav ludački uradak u Danasu, intervju sa Mario Kasarom u Beogradu.... izgleda kao klasičan PR srbizovan preprič razgovora u kome je Marijo na jebisimater sa Srbijom, gde je vlasnik Avala-fima graditelj-vizionar, i po kome je u Rambu trebalo da igra Kurt Daglas... puno je nebrušenih bisera :fantom:

 

kakav je u novinama, takav je na sajtu - http://www.danas.rs/danasrs/kultura/pomoci_cu_da_se_ovde_napravi_sjajan_studio.11.html?news_id=303192

 

a super su i fotke iz beogradske posete na Mario Kasarovom profilu - https://instagram.com/mariokassarofficial/

Na žalost koliko vidim sprijateljili su se sa govedom narkomanskim i on im je verovatno ulepšao boravak u BG sa neograničenim količinama koke i kurvi tako da je bilo keksikremovanje.

Na žalost poslovanje sa govedom će se verovatno porazno završiti po šanse da nas ozbiljno shvate...

Link to comment

Najbolji deo:

Kada smo krenuli da pripremamo Ramba, u prvoj postavci bili su Kurt Daglas i Stalone. Po originalnom scenariju, Kurt je trebalo da ubije Stalonea na kraju, a Stalone nije hteo da umre, to je bio njegov uslov da krene snimanje. Noć pre snimanja, organizovali smo žurku za ekipu. Ja sam bio izvan sebe jer nisam znao kako će se ta stvar završiti. Krajem večeri Kurt je rekao Staloneu: "Dečko moj, sutra ću te upucati", a on je na to odgovorio: "Ne, nećeš". Nakon toga, Kurt Daglas se prvim jutarnjim letom vratio u LA. Odmah sam pozvao Agenciju i rekao im: samo mi nađite nekoga i pošaljite odmah, bilo koga. Tada su mi poslali Ričarda Krena, koji je zbog te uloge napravio milione.

 

Kurt Daglas, malo poznati brat od tetke Kirka Daglasa :Hail: Valjda je trebalo da čovek izgovara ime kao Keerk Douglas da bi se bolje razumelo...

Link to comment

Meni jutros dok sam čitao papirni Danas i taj sjajan spis mozak registrovao da piše 'Kurt Rasel'... pa sam u sledećem trenutku bio u fazonu "ih, šteta što nije uspelo!", čak sam imao vizuelizaciju Kurta kao šerifa :lolol: ..... ali sam kod sledećeg pominjanja 'Kurta Daglasa' bio "čekaj bre 'bem mu miša o čem se ovde radi"  :isuse:

Link to comment

Meni jutros dok sam čitao papirni Danas i taj sjajan spis mozak registrovao da piše 'Kurt Rasel'... pa sam u sledećem trenutku bio u fazonu "ih, šteta što nije uspelo!", čak sam imao vizuelizaciju Kurta kao šerifa :lolol: ..... ali sam kod sledećeg pominjanja 'Kurta Daglasa' bio "čekaj bre 'bem mu miša o čem se ovde radi"  :isuse:

 

Baška što ni Ričard Kren™ nije šerif već je Rambov komandant iz Vijetnama. Brajan Denehi je šerif.

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

hajde da probamo da desifrujemo ovo.

 

Oba o kojima sam maštao na njima trenutno radim, i to će zaokružiti moju filmografiju, koja broji preko 30 ostvarenja. To su "Audicija" i BOT - nastavak Terminatora, to je moja vizija. Napraviću nešto novo što nije viđeno.

 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...