Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

problem je što je to još relativno novo kod nas, a ljudi koji to vole su naviknuti na veći kvalitet, pa su im ovi naši mahom nesmešni.

Link to comment

više govori o stendap sceni u Srbiji, na kojoj suvereno vlada jedan Dinča, a prvi konkurent mu je Nikola Silić (koji pravi do jaja satirične video radiće, da se razumemo)

jel to onaj sa ultrakratkim formama sa Vučićem itd?

Link to comment

da

 

ti naši stendap komičari imaju jednu crtu koja mi neobično ide na ganglije, trude se da u svakoj rečenici poentiraju, bez da voze neku priču.

 

bar koliko sam ih ja slušao

Link to comment

meni nesmešni svi stendap komičari na svetu a ona čivutica što svi kažu da je smešna jer bi da im dadne seksa e ona je najnesmešnija

 

ne ne nisam omašio bez brige i lui si kej nije smešan :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

e ovo moram da zabelezim :)

 

meni nesmešni svi stendap komičari na svetu a ona čivutica što svi kažu da je smešna jer bi da im dadne seksa e ona je najnesmešnija

 

ne ne nisam omašio bez brige i lui si kej nije smešan :fantom:

 

+1

Link to comment

e ovo moram da zabelezim :)

 

 

 

+1

meni bilo malo frka da priznam da mi CK ne prija i da mi nije smešan. drago mi je da nisam sam :)

Link to comment

Ne mogu svi da budu Dejv Alen. A i on nije klasični stendap komičar jer nije stajao nego sedeo. A poznato je da kad čovek stoji, dosta krvi ide u noge, a manje u mozak, pa to utiče na koncentraciju ...

Edited by stoka
Link to comment

ona čivutica što svi kažu da je smešna jer bi da im dadne seksa e ona je najnesmešnija

 

ne ne nisam omašio bez brige i lui si kej nije smešan :fantom:

+1

-1

Edited by ToniAdams
Link to comment

domaći stend ap je beskrajni transfer blama derfor apsolutno ne gledljiv/ne slušljiv za mene :sleep:

 

trebalo je da gledaš prvo amatersko stendap veče kod nas...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...