Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Kako bila knjiga, danas sam uzeo novine u supermarketu i ništa nije ispalo iz nje? I uvek na naslovnoj stranici Blica bude obaveštenje o poklon-knjizi, a sada ga nije bilo? I o kom se naslovu radilo?

Link to comment

ma daj, stvarno? pa kome treba strihovani dajdzest gogolja ili sta je vec bilo? ono sto mi je proslo kroz ruke nije dovoljno cak ni za dvojku iz lektire. a i ne izgleda lepo da se stavi na plakar.

Link to comment

Jedna se obogatila od valjanja Ime ruze, tako da joj je bili svejedno sto je dobila otkaz. Gazdi su naravno dojavile pakosne dorcolske babuskere.

Link to comment

Taras Buljba, drugi deo.

Katastrofa papir, korice malo podebljane, nestandardan format.

Katastrofa.

Najgore je što sad negde moram da jurim prvi deo.

Link to comment

Taras Buljba, drugi deo.

Katastrofa papir, korice malo podebljane, nestandardan format.

Katastrofa.

Najgore je što sad negde moram da jurim prvi deo.

 

A ja moram sad da jurim i prvi i drugi deo ...

Link to comment

Kog Buljbu? Onoga što je pisao onaj po kome je Redford imenovao kratkotrajnu nagradu za scenario? Pa, ni ne znam nikoga osim Living in Oblivion da je dobilo tu nagradu...

Link to comment

lepo mi baba govorila pazi na loše društvo i ja kao oću oću i ladno završim među likovima koji čitaju neke ruščuge idem po malboro koka kolu i stetson da se oporavim od šoka  :fantom:

Link to comment

lepo mi baba govorila pazi na loše društvo i ja kao oću oću i ladno završim među likovima koji čitaju neke ruščuge idem po malboro koka kolu i stetson da se oporavim od šoka  :fantom:

 

Ja sam bio ubeđen da si se ti kao vlastelin otarasio te primitivne navike uživanja u dimu duvana primerenoj plebsu. :fantom:

Link to comment

jesam dabome nego kupim radi pomoći anglosaksonskoj braći tajkunima a onda spojim lepo s korisnim i bacim paklo u krilo apstinentu koji prosi na ćošku da što pre crkne  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...