Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

ovo sto je juce izaslo u blicu je dno. kraj. nema dalje. sramota me je bilo dok sam citao. :(

 

 

TUŽAN KRAJ Domaće zvezde koje su se ugasile u bedi

 

U bedi su umrli gotovo svi članovi kultnog sastava “EKV”, Margita Stefanović, Bojan Pečar, Milan Mladenović, Ivica Vdović, no i drugi novotalasni junaci Rajko Kojić, Goran Čavajda, Sonja Savić, Miomir Grujić Fleka i Milan Delčić Delča.

 

u pravu su svi koji kazu da je blic odvratniji od deklarisanih tabloida. to je malogradjansko smrdljivo smece.

Link to comment

Kakav tekst u Blicu o pokojnim muzičarima :fur:

 

Sonja Savić

320539_ku-sonja-savic1_f.jpg?ver=1429538

Glumica Sonja Savić umrla je u 47. godini života od prekomerne doze narkotika.

 

Komšije, nekada jedne od najtalentovanijih srpskih glumica, tvrdili su da u njenom stanu nije bilo nameštaja, spavala je na dušeku na podu, a svuda okolo bili su razbacani upotrebljeni špricevi.

 

Delča

363495_20031129blicgoran-srdanovdi001461

Milan Delčić Delča nije bio narkoman, medjutim posao muzičara nije mogao da mu donese dovoljno novca da se izbori sa teškom bolešću. Borio se desetak godina živeći na ivici egzistencije.

Miomir Grujić Fleka

601729_bel--miomir-grujic-fleka-print-sk

Kultni radio voditelj “B92” Miomir Grujić Fleka, je živeo rokerski, samo noću po uzoru na njujoršku andrergraund scenu, na žalost droga ga je dovela do prosjačkog štapa i smrti.

 

ima još nekoliko imena Čavajda, Rako Kojić, Margita.

 

Da je sve stvarno tako, pa bi bilo sramota napisati. Za Delču konkretno znam da je bio neviđeni car, dugo je krio bolest da ne bi smarao druge ljude...

Link to comment

pa sta ocekivati od tog izbljuvka koji je 90ih tako veselo svirao i pevao na promocijama i svecanostima jul-a

Edited by Pontijak
Link to comment

ma jok, budalaš opšte prakse. garantujem da njemu uopšte nije jasno šta je sad loše uradio i što se nadiglo sve živo po njemu na tw i fb

Link to comment

pa ne bih ovakav tekst napisala ni za milion novaca usred najcrnje krize (a sumnjam da je i pet novaca dobio). fuj bre  :puke:

edip - on je meni uvek delovao kao neki nebitni entitet koji se muva po sceni™. jel vazda bio ološ ili ga životnaterao™?

Edited by Joshua
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...