Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

srbijadanas juče rulala, imali tekst o premijeru koji je kao mladić koristio usluge transvestita liki

:rolf:

Bilo u Tabloidu pre 2-3 nedelje...

 

Ne čitate opozicione medije™, pa  ne znate šta se sve piše :mad:

Link to comment

Tabloid takve tekstove objavljuje godinama, a Vucic i njegova ekipa ih nikada nisu tuzili. Valjda vam to nesto govori o ulozi ove stampane stvari.

Link to comment

Tabloid takve tekstove objavljuje godinama, a Vucic i njegova ekipa ih nikada nisu tuzili. Valjda vam to nesto govori o ulozi ove stampane stvari.

Tabloid je oglasna tabla nekog krila db-a ili tako nešto, to je valjda jasno... U gomili gluposti, provuče se par tekstova u stilu "znamo šta ste radili prošlog leta" i to je to...

 

Doduše, izmiče mi svrha tih tekstova, jer slati neka upozorenja preko tabloida mi je tek WTF...

Link to comment

Imam dva poznanika jedan ih tuzio, Brkic na sudu vadi neki papir o neuracunljivosti ovo-ono i pojeo vuk magarca i tako to...

Ovaj drugi ni nece da se petlja sa ludakom...

Link to comment

srbijadanas juče rulala, imali tekst o premijeru koji je kao mladić koristio usluge transvestita liki

 

meni taj tekst za pulicera oskara popularnosti i nacionalnu penziju  :fantom:

Link to comment

I on je kao mali setao Rovinjom i ugledao sliku druga Tita u izlogu radnje ali pomisao mu je bila drugacija:I ja cu jednom setati ovuda sa tetka Mirom i ona ce mi reci da cu ja biti ne na mestu Tita vec na mestu Slobe :jerry:

Link to comment

ima li nekih njegovih ranijih tekstova? ne sećam ga se nešto kao novinara - da li je ovo što piše za informer sintaksičko i misaono parcelisanje za intelektualni nivo informerovih čitalaca, ili upravo njegov stilski plafon?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...