Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

stoko, kralju, sad mi je jasno da sam ovo za tebe pisao http://www.tarzanija.com/klf-najznacajniji-projekat-u-istoriji-pop-muzike/

 

Sjajan tekst, matori.

 

Kulturološki, devedesete nisu bile ni prineti osamdesetima, ali u odnosu na sadašnjost, one su bile humanizam i renesansa ... Čak i ako se čovek osvrne na mikrokosmos zvani Srbija, nasuprot ratovima, beznađu i ludilu, imao si nikad jači rok en rol, nikad raznovrsniju subkulturnu scenu, nikad konstruktivniju i definisaniju opozicionu misao ... Brojne asocijacije vezuju se za taj period: Velika rock and roll prevara, DLM, Direktori, Džoni Racković. Guru Gagi, Fleka, Srđa Anđelić, Beogradski krug, list Republika, nedeljnik Vreme, Kosta Bunuševac, studentski protesti ... Za svakog po nešto ...

 

Danas je: svakome - isto ... 

Edited by stoka
Link to comment

ti parovi su manje više ispod(oko) desetog mesta na top20, ali svakako abnormalni skok za hepi koji godinama nije ulazio na tu listu top20. šta godinama, nikada.

 

milomir nema pojma sa tv-om

share za 08.04.

 

hepi 12,3

prva 11.3

b92 8,9

Link to comment

opet je aktuelizovana priča o kkr-u, ovoga puta ima više dodira sa realnošću. svi scenariji su otvoreni, prodaju obe, prodaju samo b92, prodaju samo prvu, ne prodaju niti jednu.

 

 

Link to comment

zbilja odlican arielov tekst

+1 (da ne kazem pouchan, poshto ja to nishta nisam znala, a rado uchim :))

 

zamisljam marinu kako nocom kune kosmos :rolf:

Link to comment
NAPAD TOMINIH BOTOVA NA KURIR: Nikolić naredio orkestrirano slanje komentara na internetu!

 

Jesu li to zaratili Tomini i Acini botovi? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...