Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

čak je i fotografija zbunjene Silvije odlično uklopljena  :naughty:

 

Joj ne znam, ja evo probao da je stavim na avatar, malo približio te novčanice licu, ali nekako mi se ne sviđa. Možda žica iza smeta? Ostaviću ovde, ako nekom drugom zatreba:

0iKzQ9D.jpg

Link to comment

Svaka čast Blicu, vidi se da su nemačke novine  :fantom:
rubrika "Riznica", samo u proteklih 7 dana i samo naslovi, dosta je....

 

1. Kad je Gandi pisao Hitleru: Dragi prijatelju...
2. HITLEROV DLAN Jedna osoba je "pročitala" sudbinu najvećeg zločinca 20. veka i pre nego što je rat počeo
3. 14 "pikantnih" činjenica o Hitleru koje verovatno niste znali
4. HITLER NA ODMORU Film prikazuje nacističkog vođu u nešto drugačijem izdanju
5. ZNOJ POTVRDIO AUTENTIČNOST Uniforma Hermana Geringa se prodaje na aukciju za 85.000 dolara

 

 

Ovaj Gering im malo kvari koncept 'neki drugi Hitler', ali u svakom slučaju živeo Blic iliti HEIL BLITZ   :ziga:  :fashisto:

 

3955dd8a629269deab0fab1974714e65.gif

Edited by akibono
Link to comment

Taj gif je iz filma smesna istorija sveta tj. na kraju filma najavljuju nastavak. Mnogo mi bilo krivo kad sam ko klinac saznao da nikad nisu snimili nastavak.

Link to comment

Taj gif je iz filma smesna istorija sveta tj. na kraju filma najavljuju nastavak. Mnogo mi bilo krivo kad sam ko klinac saznao da nikad nisu snimili nastavak.

 

I ta najava nastavka je bila stos.

Link to comment

 

PROFITIRALI NA SRPSKOJ DECI: Banke matičnih ćelija pokrale 20.000 roditelja!

Društvo

06:15, 07.04.2015.

Srbija ostala bez miliona

Komentar

06:00, 08.04.2015.

AFERA MATIČNE ĆELIJE: Stop profitiranju na srpskoj deci!

Društvo

06:03, 08.04.2015.

MOSKVA USAVRŠAVA NOVO LEČENJE: Matične ćelije ciljano ubijaju kancer

Društvo

15:20, 08.04.2015.
 

 

VATIKAN U BIZNISU IZ KRVI: Milion dolara investirao za čuvanje matičnih ćelija

Društvo

15:25, 08.04.2015.

:wacko:

Juce i danas u Kuriru.

Link to comment

 

kud u maglu Simoviću, on 02 Apr 2015 - 12:23, said:

snapback.png

gledam jutros izveštaj agb nielsena(gledanost) od juče, blago zapanjen. hepi i parovi u pikovima najgledaniji, u periodu 20-23 u totalu starosnih grupa. do sada hepi nije prelazio 3-5% sharea, a juče 15, sa pikovima do 25,6. ovi što prate su mi objasnili da je ovakva gledanost počela pre 7-8 dana kada su krenuli u ofanzivu sa sadržajem™

hepi je ubio i prvu i b92 zadnjih par dana po gledanosti.zabrana 24 h emitovanja onog sranja je naravno nagnala narod da gleda to "zabranjeno".jadnost jedna...

Edited by Haralampije
Link to comment

To nije iznenađenje, Marić se još jednom poigrao sa svima i ko iz pičke lansirao tv hepi sa začelja direktno na vrh ...

 

On zna tajnu. Kao što su tajnu znali i ortaci iz KLF foundation koji su 90-ih, bez ikakvog imena u svetu muzike, stvorili svetske mega-hitove, samo da bi se malo poigrali sa konzumerizmom moderne civilizacije. Posle su te pare koje su zaradili spalili na lomači, dokazujući da im je bio važan eksperiment, a ne zarada ...

Edited by stoka
Link to comment

pa posle kazite kako kurcir i nw nemaju veze jedno s drugim  :fantom:

 

Sad će Vasilije da objasni, kao pre par dana:

"i dalje si klasični nemač pojma. ne pada mi na pamet da ti objašnjavam šta je licencno izdanje, a ovo za impresum su ti već objasnili."

 

Dakle, isti gazda, isti novinari, isti urednici, ista uređivačka politika, isti tekstovi, ali nije to to. 

Ipak je ovo "licencno izdanje", 

 

 

Link to comment

To nije iznenađenje, Marić se još jednom poigrao sa svima i ko iz pičke lansirao tv hepi sa začelja direktno na vrh ...

On zna tajnu. Kao što su tajnu znali i ortaci iz KLF foundation koji su 90-ih, bez ikakvog imena u svetu muzike, stvorili svetske megte pare koje su zaradili spalili na lomači, dokazujući da im je bio važan eksperiment, a ne zarada ...

stoko, kralju, sad mi je jasno da sam ovo za tebe pisao http://www.tarzanija.com/klf-najznacajniji-projekat-u-istoriji-pop-muzike/

Link to comment

hepi je ubio i prvu i b92 zadnjih par dana po gledanosti.zabrana 24 h emitovanja onog sranja je naravno nagnala narod da gleda to "zabranjeno".jadnost jedna...

ti parovi su manje više ispod(oko) desetog mesta na top20, ali svakako abnormalni skok za hepi koji godinama nije ulazio na tu listu top20. šta godinama, nikada.

 

milomir nema pojma sa tv-om

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...