Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

neda mitrovič prvo mesto

 

Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) privremeno je zabranio emitovanje rijaliti programa “Parovi” na televiziji “Happy”, zbog, kako je saopšteno, emitovanja sadržaja koji mogu teško da naškode fizičkom, mentalnom ili moralnom razvoju maloletnika.

 

Zabrana će trajati 24 sata i stupa na snagu od 3. aprila u 20 sati.

 

 

za TV mi je jasno, ali kako mogu ovo :

 

Mera zabrane emitovanja rijaliti “Parovi” se odnosi i na prikazivanje na internetu.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

 

zbog, kako je saopšteno, emitovanja sadržaja koji mogu teško da naškode fizičkom, mentalnom ili moralnom razvoju maloletnika.

 

 

2782075-5348157470-10996.jpg

Link to comment

pa, to su te novinarske godine za umiranje, 63. meni on bio zanimljiv na pocetku svoje karijere ali mu se dosta brzo geopolitika umesala u mozak i onda je ispalo tako kako je. 

Link to comment

pa, to su te novinarske godine za umiranje, 63. meni on bio zanimljiv na pocetku svoje karijere ali mu se dosta brzo geopolitika umesala u mozak i onda je ispalo tako kako je. 

 

I ja sam ga rado citao u "Startu" a onda mi je nekako izmakao devedesetih i nemam pojma sta je dalje radio.

Link to comment

pa, to su te novinarske godine za umiranje, 63. meni on bio zanimljiv na pocetku svoje karijere ali mu se dosta brzo geopolitika umesala u mozak i onda je ispalo tako kako je.

Tačno tako...To su te godine...Meni izgledalo kao da je samo u jednom trenutku ono promašio skretanje...
Link to comment

 

PROFITIRALI NA SRPSKOJ DECI: Banke matičnih ćelija pokrale 20.000 roditelja!  

Čak 36 miliona evra uzele su inostrane kompanije za čuvanje ćelija iz pupčane vrpce, koje nisu iskorišćene za lečenje

Naslov u kuriru :ph34r:

Pokrali roditelje jer im nisu trebale maticne celije za lecenje dece :frust:

Edited by Uskebasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...