Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

To su ti tradicionalni mediji u koje treba da se uzdamo jer građansko novinarstvo nema standarde profesije, višestruku proveru sadržaja, može svako da napiše šta god želi, itd.

Samo prepisuju i jebe im se sta uopste pise

Link to comment

Danas na pinku u nekim vestima iz sfere zabave: voditeljka najavljuje prilog " i ove nedelje nasi selebritiji su radili mnogo toga kako bi bili primeceni i dospeli u nasu emisiju". I onda ide prilog i prva vest "Ivana Peters imala infarkt"

Link to comment

Blic otkriva nove momente "kako se dolazi do vijesti" - tako što se snima sadržaj ekrana telefona preko ramena

 

 

Izabranica Milutina Mrkonjića je negativno komentarisala ministra prosvete na snimanju „Zvezda Granda“.

590474_20_f.jpg?ver=1427318311

Tačan broj viška zaposlenih u prosveti je 9.999 plus Verbić, smatra Ana

Folk pevačica Ana Bekuta je pauzu na snimanju muzičkog takmičenja, gde je članica žirija, iskoristila da se ozbiljno pozabavi stanjem u prosveti i statusom ministra Srđana Verbića.
 

 

 

 

Ona je sa prijateljem, kojeg je u mobilnom telefonu memorisala kao Goksi, komentarisala štrajk prosvetnih radnika, koji je ovih dana eskalirao i ozbiljno preti da ugrozi školsku godinu u Srbiji.
 

„Tačan broj viška zaposlenih u prosveti je 9.999 plus Verbić!“, glasila je poruka koju je Ana poslala prijatelju, koji se bespogovorno složio s njom.
 

Budući da je Bekuta konstatovala da je ministar višak, očigledno je da smatra da bi njegova smena dobrodošla. Ako se uzme u obzir da je pevačica u dugoj vezi sa političarem i bivšim ministrom saobraćaja Milutinom Mrkonjićem, onda ne treba da čudi to što je dobro upućena u političke prilike u zemlji. S druge strane, verovatno i nju zabrinjava štrajk prosvetara pa je odlučila da Verbića „otpusti“ SMS-om.
 

U želji da saznamo šta je to Anu iznerviralo kod ministra prosvete, kontaktirali smo je nekoliko puta, ali ona nije želela da odgovori na naše pozive i poruke.

Link to comment

Ovo spada u teško zadiranje u privatnost i stoga podleže zakonu. Bekuta ima pravo da traži da se ovo ukloni.

A sada realnost: jeste, najbolje da je ovo spontan snimak.

Link to comment

onomad su isto snimili neku nesretnu sns kg odbornicu kada su postavljali tominog sina za gradonačelnika, s tim da je bilo urnebesnije

"...ljubimo vas i volimo..."

 

to i ja radim kad mi je dosadno

:blush:

Link to comment

Umro Rade Stanić. Voleo sam da radim sa njim, i spadao je u ljude koji su mi se nenadano, bez nametanja, našli u životu.

Link to comment

Uhhh odlaze ko metlom, meni koleginica otisla prosle nedelje.Radio sa njom u 3 firme, ozbiljan profesionalac.Nije se "snasla" u ovim vremenima.Srecom pa finansijski nije ni morala.Ali eto...

Link to comment

gledam jutros izveštaj agb nielsena(gledanost) od juče, blago zapanjen. hepi i parovi u pikovima najgledaniji, u periodu 20-23 u totalu starosnih grupa. do sada hepi nije prelazio 3-5% sharea, a juče 15, sa pikovima do 25,6. ovi što prate su mi objasnili da je ovakva gledanost počela pre 7-8 dana kada su krenuli u ofanzivu sa sadržajem™

 

:isuse:

 

Fascinantan podatak, mislim da zaslužuje da se pomene i ovde gore. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...