Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

šta je 'nezavisna kontrola vlasti'? kako vlast može biti pod 'nezavisnom kontrolom'? koga, čega - skupštine, građana, koordinatora deliveri junita?

 

pući će mi glava :unsure:

 

Zavisna kontrola je valjda self-monitoring. Probudiš se, pogledaš u ogledalo i pitaš "Jesam li nesposobno korumpirano govno?" Razmisliš dobro, kažeš "Ma nisam, samo se tako češljam," i nastaviš svojim poslom.

Link to comment

Ima li nešto besmislenije od Slobodne Evrope?

zar to josh postoji? :unsure:

 

ima, kako da nema, dw-tv, celog jutra sam gledala kako je u nemachkoj super, umetnici i kulturnici, a ne neki shljam, kako pravedni portugalci kritikuju zle lenchuge grke i kako kad nemac da kompliment ***, on to stvarno misli, za razliku od staaarih varalica latina. jebemumater ako onda necu da uzmem da gledam onu rusiju danas, pa kad plachem, da ljudski plachem ^_^

 

 

*** a nemac teshko i nerado i daje i prima komplimente, al kad se reshi jedared, to je to -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Na Studiju B valjda prvo ide od 13.30 Sputnik-Rusija danas sa spikerkom koji onako ruski umekšava, a onda od 14.00 Slobodna Evropa sa svojim BHS voditeljima. Pozorište u kući.

Link to comment

Ima li nešto besmislenije od Slobodne Evrope?

Ja sam se to pitao još 6. oktobra 2000. Ali, ponovo je došlo vreme kada samo kod "stranih plaćenika" možeš dobro da se informišeš.

 

btw: uhvatio sam na Studiju B kod Roganovića kada je gostovala žena koja je urednik Sputnjik-a. To je bilo neslušljivo koliko lupetanja i otvorenog navijanja za Rusiju i Putina. Ta žena je čak napisala i knjigu o Putinu. Kao da sam slušao Vladana Glišića.

Link to comment

politikin sajt kasni sinoc par minuta pre ponoci kada se vojni helikopter vec srusio. idioti bili idioti ostali

 

11060962_10206401569977203_6982796799106

Edited by Pontijak
Link to comment

baš sam došao da isto postavim. samo što su ostali kod prenošenja ove srećne vesti istakli da je bebu na aerodromu dočekao ministar Lončar. užas.

Link to comment

baš sam došao da isto postavim. samo što su ostali kod prenošenja ove srećne vesti istakli da je bebu na aerodromu dočekao ministar Lončar. užas.

 

Od jutros me more misli da se ova nesreća desila jer se planiralo PR snimanje dočeka i prihvata bebe od strane nekog od dvojce ministara, ili možda čak i obojice.... kao da su ga vozali u krug da sleti na neki aerodrom da se ne bi cipele uprljale.

Helikopter je to, sleće i na njivu i na put, bilo gde gde nema gustih žica i drveća...

 

Juče su im boldovano pisali imena u onom 'online' praćenju dešavanja i njihovih dogovaranja, a onda je tu i Neša Slina koji lično učestvuje u poteri za otmičarima druge bebe, jer je 'snimao emisiju u blizini' pa eto da pomogne.

 

Baš mučan utisak  :cry:

Link to comment

toliko je to mucno da mi pamet staje. nesrecni vojni piloti koji slusaju naredjenja gde moraju da slete, nesrecni mehanicari, nesrecni lekar i medicinski tehnicar i nesrecna bebica u helikopteru. tragedija sa pogibijama zbog ludacke potrebe za propagandom i spinovanjem. ovo je uzas. uzas. uzas.

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...