Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Pinkove zvezde na Pinku i zvezde granda na Prvoj idu u isto vreme, subotom od 21 ...

 

Sad se neko od njih setio da zajebe konkurenciju tako što će večeras u 21 emitovati vanrednu emisiju. To je pokušaj da se večeras otme deo publike konkurentske emisije, koji će se onda u narednim nedeljama držati uz sebe ...

 

Ali, avaj, druga strana nije nasela, pa je i ona izmislila vanrednu emisiju, gle slučajnosti, zakazanu za večeras u 21 ...

 

Glasam da obe televizije imaju samo jednu vanrednu emisiju koja će se emitovati 24/7. Pr će ljudima dojaditi i jedni i drugi. 

Због наше неспретности која је последица одређених „интелектуалистичких“ заблуда и лутања, разговор са Марком нема класичну форму. Наша питања нису проналазила Марка као саговорника јер нису могла да пробију баријеру коју нам је „образовање“ наметнуло – баријеру према стварним људи овог друштва који представљају његове праве вредносне домашаје.

 

gospode boze

 

Novinar ne govori hutski, to je problem.  -_-

Link to comment

Moje iskustvo sa njom je da je ona baš profi i vrlo inteligentna. Ima stav zvezde ali to je već drugi par rukavica

+1

 

mislim, kod olje beckovic niko nije dovodio obrazovanje u pitanje. kako to zashto to?

Link to comment

 

 

Šabić poklopio Lazanskog njegovim tekstom

Društvo

12:41, 30.01.2015.

Poverenik za informacije Rodoljub Šabić u TV duelu naterao vojnog komentatora Miroslava Lazanskog da sam sebe demantuje sopstvenim tekstom o avijaciji u kome je objavio ono zašta sada tvrdi da je vojna tajna

lazanski-sabic-rasprava-rts-foto-printsk

Foto: Printscreen Youtube

BEOGRAD - Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka ličnosti Rodoljub Šabić učestvovao je u plemici u emisiji "Da, možda, ne" na RTS-u sa novinarom "Politike" Miroslavom Lazanskim u vezi sa podacima o broju letova Vojske Srbije. Ko je "pobedio" u žustroj debati - prosudite sami.

Lazanski je rekao da je Šabić od Ministarstva odbrane tražio izveštaj o podacima koliko je koštao remont "migova 29".

- Oni su vam to dali - rekao je Lazanski.

- Nisu dali. Tražio je vaš kolega iz "Bete". Oni su se žalili, a ja sam tažio po žalbi - odgovorio je Šabić.

lazanski-sabic-rasprava-rts-foto-printskFoto: Printscreen You tube

- Ali, oni su vam dali otprilike koliko je to koštalo - rekao je Lazanski.

- Nisu dali ništa Beti. Odbili su da im daju bilo šta. Beta se meni onda žalila i ja sam im naložio da daju - odgovorio je Šabić.

- A zašto se tražilo koliko ima pilota, broj sati i naleta po tipu aviona? - bio je uporan Lazanski.

lazanski-sabic-rasprava-rts-foto-printskFoto: Printscreen You tube

- Zato što novinar, Lazanski, ima pravo to da traži po zakonu - glasio je odgovor poverenika za informacije.

- Ne može to! Hajde mi recite koji je to javni interes vas da u ime njih to tražite - rekao je Lazanski.

- Evo, sad ću da vam objasnim - rekao je Šabić i "uhvatio" se za unutrašnji džep sakoa. Neko je zatražio izveštaj o ceni remonta aviona od pre osam godina, pošto je taj izveštaj tretiran u javnosti kao kontroverzan. Traženi su sati i naleti tokom remonta tokom dežurstva...

- I to će agencija Beta da meri - kroz smeh se zapitao Lazanski.

lazanski-sabic-rasprava-rts-foto-printskFoto: Printscreen You tube

- Neće da meri, hoće da zna. Ministarstvo je to odbilo i reklo da je to tajna.

- Naravno! U svakoj državi je to tajna - rekao je Lazanski.

- Gospodine Lazanski, morate znati: Jednom odata tajna više nije tajna- glasio je odgovor Šabića.

- Kad je to odato? - začudio je novinar. Šabić tada i džepa vadi intervju komandanta vazduhoplovstva.

- Intervju je dat jednom vrlo uglednom novinaru, koga ja izuzetno cenim kada je ova tema u pitanju, Miroslavu Lazanskom - rekao je Šabić.

- On nije rekao koliko mi imamo pilota po tipu aviona - odgovorio je Lazanski.

- Evo šta kaže: trenutno imamo 380 pilota, imamo potrebu za 10 novih pilota godišnje, toliko i toliko sati naleta te godine...

Link to comment

gledao sam ovo, stvarno je bio pwn. lazanski je sve vreme prebacivao pricu na to kako je strucan i strucniji od svih, sta sad ima tu neko da pita, itd, sa sve onim seretskim kezom i cinizmom koji verovatno prolaze na izboru za mis i kod prosecnog citaoca politike. 

 

lazanski i dalje operise u kategorijama vojnih tajni. to ne postoji vec par godina kao zakonski koncept. strucnjak za vojna pitanja. 

Link to comment

Jadni Lazanski... A bio je prvi novinar kome je Norman Švarckopf dao intervju pred "Pustinjsku oluju" 1991. Kako je čovek tako pukao stalno se pitam. On, koji je osamdesetih za Start pisao reportaže iz baza i vojnih kompleksa za koje se u javnosti SFRJ nije ni znalo da postoje

Link to comment

Dokazao se taj onim cuvenim razgovorom sa Hajduk Veljkom Armijejevicem, u sumi, koji je emitovao RTS u sred izborne cutnje (ako se dobro secam 8.9.1990.)

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment

verovatno je nekada ranije bilo prihvatljivije da budes priznati novinar ako ti se znanje o vojnim pitanjima svodi na raspoznavanje razlicitih tipova municije i opreme i da dozivljavas erekciju na pomen armije. 

Link to comment

A meni deluje na ovom klipu kao da Lazanjski nije dao biti smetnut takvom sitnicom kao što je direktno dokazana kontraargumentacija potkrepljena dokumentom nego da je nastavio u svom stilu... Je li bilo tako?

Link to comment

verovatno je nekada ranije bilo prihvatljivije da budes priznati novinar ako ti se znanje o vojnim pitanjima svodi na raspoznavanje razlicitih tipova municije i opreme i da dozivljavas erekciju na pomen armije. 

 

У царству слепих ћорави је...

Мада Лазански никад није био добар ни са препознавањем ратне технике. Његови коментари руских парада су за смејање.

Он се пробио јер питко пише, фурао је рејбанке осамдесетих и маскирну одећу, прочитао који страни чланак и то је то...

Link to comment

 

 

 

Šabić poklopio Lazanskog njegovim tekstom

Društvo

12:41, 30.01.2015.

Poverenik za informacije Rodoljub Šabić u TV duelu naterao vojnog komentatora Miroslava Lazanskog da sam sebe demantuje sopstvenim tekstom o avijaciji u kome je objavio ono zašta sada tvrdi da je vojna tajna

lazanski-sabic-rasprava-rts-foto-printsk

Foto: Printscreen Youtube

BEOGRAD - Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka ličnosti Rodoljub Šabić učestvovao je u plemici u emisiji "Da, možda, ne" na RTS-u sa novinarom "Politike" Miroslavom Lazanskim u vezi sa podacima o broju letova Vojske Srbije. Ko je "pobedio" u žustroj debati - prosudite sami.

Lazanski je rekao da je Šabić od Ministarstva odbrane tražio izveštaj o podacima koliko je koštao remont "migova 29".

- Oni su vam to dali - rekao je Lazanski.

- Nisu dali. Tražio je vaš kolega iz "Bete". Oni su se žalili, a ja sam tažio po žalbi - odgovorio je Šabić.

lazanski-sabic-rasprava-rts-foto-printskFoto: Printscreen You tube

- Ali, oni su vam dali otprilike koliko je to koštalo - rekao je Lazanski.

- Nisu dali ništa Beti. Odbili su da im daju bilo šta. Beta se meni onda žalila i ja sam im naložio da daju - odgovorio je Šabić.

- A zašto se tražilo koliko ima pilota, broj sati i naleta po tipu aviona? - bio je uporan Lazanski.

lazanski-sabic-rasprava-rts-foto-printskFoto: Printscreen You tube

- Zato što novinar, Lazanski, ima pravo to da traži po zakonu - glasio je odgovor poverenika za informacije.

- Ne može to! Hajde mi recite koji je to javni interes vas da u ime njih to tražite - rekao je Lazanski.

- Evo, sad ću da vam objasnim - rekao je Šabić i "uhvatio" se za unutrašnji džep sakoa. Neko je zatražio izveštaj o ceni remonta aviona od pre osam godina, pošto je taj izveštaj tretiran u javnosti kao kontroverzan. Traženi su sati i naleti tokom remonta tokom dežurstva...

- I to će agencija Beta da meri - kroz smeh se zapitao Lazanski.

lazanski-sabic-rasprava-rts-foto-printskFoto: Printscreen You tube

- Neće da meri, hoće da zna. Ministarstvo je to odbilo i reklo da je to tajna.

- Naravno! U svakoj državi je to tajna - rekao je Lazanski.

- Gospodine Lazanski, morate znati: Jednom odata tajna više nije tajna- glasio je odgovor Šabića.

- Kad je to odato? - začudio je novinar. Šabić tada i džepa vadi intervju komandanta vazduhoplovstva.

- Intervju je dat jednom vrlo uglednom novinaru, koga ja izuzetno cenim kada je ova tema u pitanju, Miroslavu Lazanskom - rekao je Šabić.

- On nije rekao koliko mi imamo pilota po tipu aviona - odgovorio je Lazanski.

- Evo šta kaže: trenutno imamo 380 pilota, imamo potrebu za 10 novih pilota godišnje, toliko i toliko sati naleta te godine...

 

jebote, epski pwn!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...