Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Eh Mekejb, što da guglaju ljudi, evo linka, jer stvarno VREDI

 

http://prezupc.net/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%99%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%9B%D0%BE-%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8/

 

"За мене, као хришћанина, постоји само садашњост, ни прошлост, ни будућност не постоје."

 

bulat u jednoj rečenici sažeo hajdegera i sv. avgustina o suštini verovanja

Link to comment

 

Beograd -- Pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu počelo je suđenje novinara Srđana Škora i "Večernjih novosti", lista u kome je do pre devet meseci radio kao šef deska.

Škoro je taj list tužio zbog nezakonite smene i premeštanja u sportski list Sport. Za Jutarnji dnevnik Radija B92 kaže da je uveren da je pravi razlog njegove smene, gostovanje u Jutarnjem programu RTS odnosno izjava da nema prevelika očekivanja od vlade premijera Vučića.

"Deset meseci sam obavljao posao šefa deska i nikakvih primedbi nije bilo na moj rad. Posle tog gostovanja usledila je smena, a zatim saopštenje glavnog i odgovornog urednika Ratka Dmitrovića, ne meni, nego listu Politika u javnosti, gde je naveo da sam ja toliko loše radio da se to ne može trpeti ni jedan dan. U odgovoru na moju tužbu, oni kažu da sam unapređen, a pitanje je ko još unapređuje čoveka kojim nije zadovoljan. Takođe, sigurno unapređenjem ne smanjuju platu za više od 50 odsto", rekao je Škoro.

 

On je naveo da je svakome jasno o čemu se radi, a naveo je i da su "Novosti" još tada znale da će prodavati list "Sport", što na kraju znači njegovo izbacivanje na ulicu.

 

U odgovoru na tužbu Srđana Škora Večernje novosti su navele da je ovaj novinar koji je do tada pratio političke i društvene teme, u sportski list premešten zbog "potreba procesa i organizacije rada" kao i da su to nametnule "izmenjene okolnosti".

 

Novosti u odgovoru na tužbu navode i da novo radno mesto odgovara stručnoj spremi Škora koji, smatraju Novosti, nije pružio "konkretan dokaz" da je njegov premeštaj kazna. Novosti Škoru zameraju i što tužbu nije napisao ćirilicom!

Link to comment

"За мене, као хришћанина, постоји само садашњост, ни прошлост, ни будућност не постоје."

 

bulat u jednoj rečenici sažeo hajdegera i sv. avgustina o suštini verovanja

 

bulat je sušti tao

 

Link to comment

Pinkove zvezde na Pinku i zvezde granda na Prvoj idu u isto vreme, subotom od 21 ...

 

Sad se neko od njih setio da zajebe konkurenciju tako što će večeras u 21 emitovati vanrednu emisiju. To je pokušaj da se večeras otme deo publike konkurentske emisije, koji će se onda u narednim nedeljama držati uz sebe ...

 

Ali, avaj, druga strana nije nasela, pa je i ona izmislila vanrednu emisiju, gle slučajnosti, zakazanu za večeras u 21 ...

Link to comment

 

 

Другим речима, народ има кафане и богомоље, „елите“ имају кауч код психијатра на који, за озбиљне новце, опруже своју капитализмом сабијену кичму и, уз надгледање психијатра, отискују се слаповима „светског бола“ (Weltschmerz). 

 

ovo sasvim sigurno nije opis situacije u Srbiji, nego ko zna gde

Link to comment

Nevezano, Marko Bulat je veliki kralj. Ima najveću kolekciju Star Wars džidža-bidža na Balkanu i sve pare koje zaradi troši na obilaske Star Wars konvencija. Takođe je pevao na kaseti Pesme Partizanovog Juga 2.

Link to comment

Nevezano, Marko Bulat je veliki kralj. Ima najveću kolekciju Star Wars džidža-bidža na Balkanu i sve pare koje zaradi troši na obilaske Star Wars konvencija. Takođe je pevao na kaseti Pesme Partizanovog Juga 2.

 

"I kada ne budeš prvi ti"? Ili se ta pesma zove "Uvek zajedno"?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...