Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Naslovnica na stranu, ja moram da izrazim konsternaciju™ idiotskim člankom iz kulture™ gde se vajkaju što je srpska mis univerzuma in potentia izašla na binu bez jeleka i opanaka - "ne promoviše Srbiju nego sebe!!!"  Štaviše, obukla je indijski sari, izdajnica :isuse: Kome to odgovara, i zašto baš sada?

 

82481_andjelka-profimedia0216066949_630x

 

Kreteni misle da je svaka ravna suknja do zemlje = sari, nema veze šta je gore...

odlicna je.

Link to comment

kasnis ...ima odavno..cak i CD sa pesmicama malih slatkih plavookih KKKovki....da covek gleda i ne veruje svojim ocima...o pesmama da ne pricam.

ma mislio sam o ovom Pocesti, krajnje živopisan lik, pogotovo je fascinantna ova njegova transformacija od libertarijanskog štrebera ka ovom "hoću da jebem ali ne znam kako pa blejim sa Tešom"
Link to comment

Naravno, serijal "Gnjata podučava Tešu" je jedan od bitnijih momenata Interneta u Srba

 

a evo i objašnjenja šta se desilo sa Rastkom, izgleda ga je raspust kod dede vratio na pravi put:

 

 

Некако бих мого без дувана без ракије не могу ни дана

 

 

Edited by James Marshall
Link to comment

 

Naravno, serijal "Gnjata podučava Tešu" je jedan od bitnijih momenata Interneta u Srba

 

a evo i objašnjenja šta se desilo sa Rastkom, izgleda ga je raspust kod dede vratio na pravi put:

 

 

Некако бих мого без дувана без ракије не могу ни дана

 

 

 

To je kao kada Dr Dre isproducira Eminema pa Eminem isproducira 50 cent-a.

 

 

Sve je to circle of life...

 

 

mada po stihovima bice da je mladi Rastko otkrio Baju Malog Knindzu.

Link to comment

 

Naravno, serijal "Gnjata podučava Tešu" je jedan od bitnijih momenata Interneta u Srba

 

a evo i objašnjenja šta se desilo sa Rastkom, izgleda ga je raspust kod dede vratio na pravi put:

 

 

Некако бих мого без дувана без ракије не могу ни дана

 

 

 

cekaj

cekaj

cekaj

 

 

 

nas rasko? jel ovo sigurno pravi profil?

Link to comment

100% 

 

samo ne znam sta ti je tu cudno? Nisi valjda mislio da ce ceo zivot da mu majka pise knjige o predsednicima SADa sa wikipedije? Sad je resio malo da kontrira roditeljima. Big deal. 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Naravno, serijal "Gnjata podučava Tešu" je jedan od bitnijih momenata Interneta u Srba

 

a evo i objašnjenja šta se desilo sa Rastkom, izgleda ga je raspust kod dede vratio na pravi put:

 

Rastko Podestà

January 22 at 5:11am · Belgrade · 

 

Некако бих мого без дувана без ракије не могу ни дана

 

 

ahahahahah pa ovo je otkrice dana, o tom tesi ima neka pesma ciji refren ide otprilike "tesanovic tesi svaka cupi se smesi, uuvek strejt je on ima kitu kao slon"....

 

sad ce tesha rastka da poduci kako je njega gnjata onomad, bezte pitjke....

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...