Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

zikica simic

 

tja

 

ma netacno, po mnogo osnova.

 

studio b - tamo nema honoraraca ohoho ali ako os da radis emisiju niko te ne dira dok ovakav stb postoji

 

b92 - tamo niko nikome nista ne moze da garantuje, cak ni kiseonik u sumi ali sva je prilika da se njime tamo niko ne bavi, tj presudice mu sudbina cele radio stanice (ne svetla)

Link to comment

zikica simic

 

tja

meni je to rekao pre dve godine u ovo doba. nešto tipa pituvanje da li će mu ostati emisija na b92 do juna 2013. ipak, pretekao je i sve sam se ložio ma gde smeju žikicu da maknu, ko će onda da im sluša taj glupi radio? ali ovo da će mu stb odjebati tamošnji šou je totalno sranje od sranja. realno, ko normalan više sluša radio b92? međutim, studio b se još sluša i ako šutnu žikicu, ajd da pogodimo hoće li iko tamo da ostane od ostale ok ekipe. baš mi je žao jer ajd što sam rastao uz tajanstveni voz, što teško da postoji uticajniji čovek u ex-yu, a da se bavio rokenrol muzikom, nego tog čoveka poznajem od tamo neke '86/7. i privatno je upravo onakav kako ja mislim da ga većina ljudi doživljava: rečit, duhovit, skroman, uljudan - pravi gospodin čovek. koje sranje u pm!

Link to comment

O ovome (pojavi da klinci pišu knjige sa 11, imaju stavove o liberalizmu a onda sa 16 bleje sa 1 Tešom) bi do sad u Americi već dokumentarac bio snimljen.

Link to comment

pa jel ribad padaju u nesvest ili jok? to je vazno pitanje.

morao bi se dakle usvojiti stav smorenog filosofa, koji su vec razvili onaj raspameceni veroljubov filosof iz kg i kod komishija - smoreni dr nino.

dr nino i doveo da 1 saveshenstva.

to garantovano mora da pomogne, jer ovako nece ici <_<

Link to comment

O ovome (pojavi da klinci pišu knjige sa 11, imaju stavove o liberalizmu a onda sa 16 bleje sa 1 Tešom) bi do sad u Americi već dokumentarac bio snimljen.

I pušten na TLC

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

zikica simic

 

tja

Tržišno je doba. Niko Žikici ne brani da o svom trošku napravi svoj internet radio ili internet emisiju. Problem je kada želi da ga drugi i dalje plaćaju za nešto što sluša strogo ograničeni krug njegovih sledbenika ...

 

Jeste surovo, ali tako je ...

Edited by stoka
Link to comment

O ovome (pojavi da klinci pišu knjige sa 11, imaju stavove o liberalizmu a onda sa 16 bleje sa 1 Tešom) bi do sad u Americi već dokumentarac bio snimljen.

kasnis ...ima odavno..cak i CD sa pesmicama malih slatkih plavookih KKKovki....da covek gleda i ne veruje svojim ocima...o pesmama da ne pricam. 

Link to comment

Tržišno je doba. Niko Žikici ne brani da o svom trošku napravi svoj internet radio ili internet emisiju. Problem je kada želi da ga drugi i dalje plaćaju za nešto što sluša strogo ograničeni krug njegovih sledbenika ...

 

Jeste surovo, ali tako je ...

stoko bezrepa  :isuse:

Link to comment

današnja naslovnica blica liči na informerovu... nisam nešto pratio, možda se desilo i mnogo ranije, ali zaključujem da su i oni u potpunosti legli na rudu.

Edited by Malvo
Link to comment

današnja naslovnica blica liči na informerovu... nisam nešto pratio, možda se desilo i mnogo ranije, ali zaključujem da su i oni u potpunosti legli na rudu.

Nisi pratio...

Link to comment

Naslovnica na stranu, ja moram da izrazim konsternaciju™ idiotskim člankom iz kulture™ gde se vajkaju što je srpska mis univerzuma in potentia izašla na binu bez jeleka i opanaka - "ne promoviše Srbiju nego sebe!!!"  Štaviše, obukla je indijski sari, izdajnica :isuse: Kome to odgovara, i zašto baš sada?

 

82481_andjelka-profimedia0216066949_630x

 

Kreteni misle da je svaka ravna suknja do zemlje = sari, nema veze šta je gore...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...