Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gotivni su Pejsersi, nemaju neke izvikane i nafurane zvezde (mada je Dzordz zasticen ko beli medved) ali mislim da nece otici jako i do samog kraja. Pojebace ih Majami rutinski kad bude gusto.

Link to comment

Baš mi žao Toronta. Baš kad treba da ne uđu u playoff, i da stinkuju, oni se kurče da su sada super tim i da mogu da se nose sa Majamijem i Indijanom, a popušiće u prvom krugu i propustiće da draftuju solidnog igrača. A neki jači FA sigurno nikada tamo neće potpisati...

Link to comment
Baš mi žao Toronta. Baš kad treba da ne uđu u playoff, i da stinkuju, oni se kurče da su sada super tim i da mogu da se nose sa Majamijem i Indijanom, a popušiće u prvom krugu i propustiće da draftuju solidnog igrača. A neki jači FA sigurno nikada tamo neće potpisati...
i sta onda, dobiju neki peti pik i uzmu nekog exuma koji ih nece uciniti ista konkurentnijim a jos ce i otici za jedno 4-5 godina.nema bas ovaj draft lebrone i durante, iako je dosta jak.
Link to comment

Tankuju jako i do samog kraja kao Milvoki i dobiju novog frenšajz™ plejera (TOP 3 pik na ovom draftu), potpišu par osrednjih FA-jeva i to je već onda nešto.

Link to comment
the team has announced that select players, cheerleaders, announcers, and even the mascot will wear Google Glass during a game against the Indiana Pacers on January 24th
нажалост
Unsurprisingly, the players won't actually wear Glass on the court, as that would certainly violate some NBA rules
http://www.theverge.com/2014/1/19/5325074/sacramento-kings-will-wear-glass-during-january-24th-game
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...