Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa suzdrzao se da ga ne bi izbaciliTrebao im je do kraja meca da bi dobili.. sto su i uradiliSvaka mu cast na potezu.. nisam to ocekivao od njega, na svakom mecu je kao tempirana bomba

Link to comment

crko dabogda nakazap.s.jebace nas Portland najstrasnijeTonight's Heat starting lineup - Chalmers, Wade, Battier, Beasley, Bosh - has been on the court together for a grand total of 0 minutes.

Edited by Feindouno
Link to comment

Fei, si gledao oce tvoje horde zla? Odlican mec na kraju bio, steta samo sto Aldridge nije ubo ono na kraju... btw, cini mi se da Wade nije cele prosle godine igrao ovako dobro. Godzillu kenjao sut, ali Wade je mnogo prostora ostavljao ostatku tima...

Link to comment

Odgledao pola, to mi je otprilike neki maksimum za te kasne utakmice, narocito ako sutradan treba da radim. Vec sam ko zombi, ne sjecam se kad sam spavao duze od 5 sati u komadu. Jebeni NBA.Bosh je bas fino navjezbao trojke za ovu sezonu :wub:evo i ovog kretena i suta od 360 evrahttp://www.youtube.com/watch?v=eFi520VOerI

Link to comment
Fei, si gledao oce tvoje horde zla? Odlican mec na kraju bio, steta samo sto Aldridge nije ubo ono na kraju... btw, cini mi se da Wade nije cele prosle godine igrao ovako dobro. Godzillu kenjao sut, ali Wade je mnogo prostora ostavljao ostatku tima...
Jeste bilo zanimljivo na kraju, ali tesko da je mec bio odlican. A Wade je ostavljao prostora zbog neshvatljivih defanzivnih odluka sto klupe sto igraca Portlanda. Najbolji primer je poslednji napad gde LA ostavlja vrelog Boshai bespotrebno ide na pomoc dok Batum rutinski kontrolise Wadea. Miami je bio bolji sinoc, demonstrirao je svoju vrhunsku odbranu u drugom poluvremenu, i zasluzio je da pobedi iako su napravili par moronskih faulova na kraju i uzasno branili poslednjih pola sekunde. Steta sto Lebron nije igrao, jer sam hteo da vidim gde je Portland u odnosu na njih, ovako je bila skroz druga utakmica.Blazersi aljkavi celu utakmicu, pogotovo u dodavanjima. I vec pokazuju tendenciju da ne igraju odbranu kad ih ide sut, kao u prvom poluvremenu sinoc, i da zbog toga propustaju prilike da bas tad naprave ozbiljnu razliku. Plejmjejkeri ocajni, a Lillard opet izgleda kao obezglavljena kokos kad ga udvajaju na pnr. Jeste da je nenormalan u clutch situacijama, zato i jeste Sub-Zero, ali je daleko od elitnog pg nivoa gde ga nakon back to back suteva za pobedu trpaju ljudi koji ligu prate kroz highlightse.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...