Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

http://novosti.rs/ve...-Od-kud-mi-ovdeIntervju sa Raduljicom i NedaromI bre.. je l` se igraci dogovaraju da se namerno oblace onako kao debosi da bi podjebavali ligin dress code? Potpuno mi je neverovatno da onoliko nemaju ukusa, ili da im bar neko ne kaze da im je ruzno (Wes za sada vodi u tome, a videh i Pola Djordjeta negde da se slicno obukao pred neku tekmu, Vejd je cini mi se isto imao neka ludila a evo Bosh skorije, mada mi je ovo skroz kul :D )ScreenShot2013-12-25at12.49.22PM_crop_north.png?w=759&h=506&q=75Da ovo su prave lampice :Deo nadjoh i ovog1480618_616746055029731_249135190_n.jpg Edited by Have_Fun
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

naterali ste me da odgledam utakmicu da vidim koliko je bilo izmisljenih faulova na hardenu. cak cu i djolleta da zamolim da presudi.

Link to comment

2) 3. i 4. brz prvi korak i cist faul baylessa, napravio je faul da ne bi bilo lako polaganje.3) 5. i 6. bacanje, johnson pravi faul pri prodoru i podize ruku posto je cist faul4) 7. i 8. - brz prvi korak, ovaj put u desnu stranu, prolazi johnsona kao da ne postoji (pre toga je johnson isto napravio non shooting faul na bradi, cist kao suza) o davis ga udara preko obe ruke.

Edited by kojot
Link to comment

5) 9. i 10. - harden kao trailer probija i pravi hardenovski potez gde spusta nisko loptu ali leuer ga faulira, nema nikakve sumnje.6) 11. i 12. - izmisljen faula, harden je uhvatio allena za ruku a oni su svirali faul.7) 13. i 14. pump fakuje allena i sudija svira faul ne mogu da proenim zato sto je ugao los ali sudija je imao najbolji moguci, bio je bukvalno pored njih. sa strane, tako da je ovo verovatno cist faul.8) 15. i 16. - polu-kontra, ide direktno na kos, ne trazi kontakt i sudija svira faul ovde nisam sigruan da li je bio ili ne.9) 17. i 18. - flop10) 19. i 20. - splituje pick ali ne mogu da procenim bez usporenog snimka posto rezija nije dobro odradila posao a nisu pustili usporeni. sumnjiva situacija ali ne omze da se proceni bez ponovljenog snimka.11) 21. i 22. - jphnson pravi faul na centru bez ikakve potrebe, cist faul.12) 23. - tehnicka

Edited by kojot
Link to comment

poslednja dva bacanja su na kraju kada je memphis namerno faulirao. dakle zakljucak je da je brada izdominirao a da vi ne gledate utakmice.

Edited by kojot
Link to comment
naterali ste me da odgledam utakmicu da vidim koliko je bilo izmisljenih faulova na hardenu. cak cu i djolleta da zamolim da presudi.
:) Je l' moram celu utakmicu da gledam?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...