Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

prosao je loptu vec, van balansa u skoku, vata levom rukom i kuca kada mu je glava vec bila ispod obruca... ne znam, meni ovo izgleda kao nestvarna motorika. potpuno sam zapanjem :huh:
je.morao se dobro izvinuti unutarag da uhvati loptu.što se tiče lijeve ruke, čovjek je ambidekster.on jede i piše lijevom rukom.inače u ligi atletskih frikova, just a regular day at the office. Edited by Mister No
Link to comment

Beno, jedno od većih pojačanja Niksa ove sezone, treći play Orlanda prošle sezone...Ja stvarno ne znam kako je neko mogao da očekuje od ovakvog tima nešto...

Link to comment

Rice znas li koji problem Vaughn ima sa Oladipom? Iliti koji mu je kurac vise?U prosloj utakmici ga uopste nije uvodio u drugom poluvremenu :(Nece ni u ovom strokavom decembru u kom je MCW propustio vise od pola utakmica biti ruki mjeseca.

Link to comment

Oladipo previse razmislja dok igra, okleva I ne zna sta da radi sa loptom,vidi se da se ne oseca bas dobro u ulozi koju ima u ekipi. Cesto ima dobre ideje ali ih realizuje sa malim zakasnjenjem I sve upropasti. MCW je tu potpuna suprotnost, igra ono sto oseca, na instinkt, bez oklevanja, I skoro nisam video da igrac ima tako dobar osecaj za prostor. Jos kad bi unapredio sut... Naravno I stilovi igre ova 2 tima uticu na igrace.

Link to comment
Oladipo previse razmislja dok igra, okleva I ne zna sta da radi sa loptom,vidi se da se ne oseca bas dobro u ulozi koju ima u ekipi. Cesto ima dobre ideje ali ih realizuje sa malim zakasnjenjem I sve upropasti. MCW je tu potpuna suprotnost, igra ono sto oseca, na instinkt, bez oklevanja, I skoro nisam video da igrac ima tako dobar osecaj za prostor. Jos kad bi unapredio sut... Naravno I stilovi igre ova 2 tima uticu na igrace.
Ma jasno, to sve stoji.Najveci problem je to sto ni on ni Vaughn ni GM Orlanda izgleda ne znaju koja je njegova uloga u timu.Jedno vece pocne na pleju i igra 40 minuta, sutradan ulazi kao treci SF sa klupe i odigra 17 min i sl. Naravno da ce i u igri da oscilira.
Link to comment

Moze macku o rep da okaci krosover posto ga je Teague :Hail: skolovao na obe strane terena.@frik samo sam cekao da se javis. Odavno nisam gledao odvratniji nastup™ nekog igraca.

Link to comment

Oladipova uloga u timu ove godine je da pomogne da se obezbedi jedan od top 5 pikova, da se isproba sta sve moze i na kojim pozicijama. Verujem da ce sledece godine biti sasvim drugacije koriscen...

Link to comment

Ubi me LAC-POR noćas. Bio produžetak, sve trajalo do 7.20, sad sam tek ustao a imao sam obaveze od podneva.No nebitno, bila je sjajna košarka, nijedan tim da se odvoji na više od 10-12, i oba tima igraju u mini serijama u kojima se smenjuju. Blake fantastičan, mogao je sinoć sve u napadu, pogađao trojke, duge dvojke, igrao leđima u reketu, igrao licem ka košu, zakucavao ko blesav i solidno šutirao bacanja. CP3 sa 15 asistencija i cluch šutevima i Blake su bili najbolji Kliperi. Lillard je imao nešto malo slabije veče, pa su preuzeli Aldridge i Batum koji je pogodio neke mnogo bitne šuteve kao npr trojku za produžetak. Navijao za Portland jer su underdogs i imaju super publiku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...