Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

pa to, ranije su skoro svi mecevi bili zanimljivi. jbg, liga nije ocekivala ovakav raspad. lepo sam rekao da ce liga otici u kurac kad se raduljica uvukao tamo.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

dresovi cikaga najodvratniji ikada.inace, najgori bozic u poslednjih x godina, uglvanom smor utakmice zato sto se timovi raspadaju.
ali kako sportklub iz sedmice u sedmicu izabere najgore meceve da prenosi. prva indiana - miami utakmica je bila jedina koju bih inace zelio da pogledam.
Link to comment

Sta prenose veceras, ovo govno il' pokolj nad Niksima?Smijesno mi je koliko zlostavljaju Redzija Evansa, lik ne bi mogao da odbrani ni Augustina na postu.Netsi su najgora najskuplja ekipa ikad.

Link to comment
ali kako sportklub iz sedmice u sedmicu izabere najgore meceve da prenosi. prva indiana - miami utakmica je bila jedina koju bih inace zelio da pogledam.
Mislim da oni imaju neki paket koji funkcionise tako da mogu prenose samo odredjeni broj ekipa. Ne verujem da bi bili ludi da prenose Chicago-Brooklyn.Koliko se secam, najcesce su ove sezone i prenosili Brooklyn i NYK. Potrefilo se da se te ekipe bas i raspadaju najstrasnijeProsle godine su, recimo, Clippersi bili 100 puta
Link to comment

ma biraju meceve na pocetku sezone, ali mi nevjerovatno kako nismo imali srece s njihovim izborom.parsons mi je otkad je dosao u ligu bio model kako bi bjelica mogao da izgleda u nba, ove sezone izrasta u zvijer i uzivanje je gledati ga. nazalost, bjelica ovo nema u sebi, ni fizicki, ni igracki.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...