Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Салмонс буразер.Него, ел може неко да ми каже да ли негде на нету могу да се погледају епизоде Open Courta? Има на туби понека, рецимо из друге сезоне има прве 4 и после ништа. Дакле да ли постоји неки сајт где би то могло да се погледа или евентуално даунлоудује?

Link to comment

I mene zanima da li negde može da se pogleda čitav Open Court serijal na netu, posebno što neko na tubeu pravi zazubice kačeći epizode koje nisam gledao sa sjebanim tonom. Našao sam par epizoda za kupovinu u zalivu pirata. To su epizode:Tallest tales of the NBAThe FrontcourtThe Backcourt Bragging RightsThe FutureInače Steve Kerr, Reggie Miller, C.Webb i Brent Barry su najzanimljiviji za slušanje.

Link to comment

Oве 4The FrontcourtThe BackcourtBragging RightsThe Futureсам синоћ одгледао на туби.

http://www.youtube.com/watch?v=wqJQx_UzaAU

"NBA Open Court S02 E01 Part 1 Neo" се зове клип, и тако можеш наћи све 4 епизоде. Све су из 2 дела.Могу да се нађу и неке из треће сезоне, целе, ал бих прво да одгледам целу другу.

Link to comment
Pekmen 34+14, imao dva teska suta za pobedu u regularnom delu, i jedan, uslovno receno, zicer na kraju produzetka koji je izasao iz kosa
200 na kvotu 3.6 jebo im ja i pas mater (igrao na 93-98 nakon cega su stigli na 98-98 i onda se epski raspali) :frust:Tako sam i Indianinu seriju pobjeda prekinuo.
Link to comment

problem bi mogao nastati sa igracima koji izlaze na draftnpr. menadzer lejkersa kaze talentovanom koledz kosarkasu da ostane sezonu duze i da saceka sledecu godinu kada ce lal imati visokog pika, pa da ga pokupe oni umesto npr neprivlacnog milvokija/sakramenta ili tako neke ekipe

Link to comment

moze, ali to moze da priusti vrlo mali broj igraca. a to je opet manja steta po ligu od toga da 15 timova se gura da dobije nesto vece sanse da ugrabi wigginsa ili parkera.

Link to comment

Nisam siguran da je ovo dobro pokazati na dužem vremnskom periodu. Produbilo bi i ovako ogroman jaz između manjih i velikih tržišta + ovo što je naveo HF, što nije nebitno. Recimo, Cavsi su izabrali Irvinga i nakon 8-9 godina igranja za njih on odšeta u NYK, jer je tamo veće tržište. Nakon toga Cavsi trebaju da čekaju par godina da dođu do drugog picka na draftu (po ovoj šemi) i ako iz čeka iz kornera slaba generacija ili ovo što je HF napomenuo. Dešavalo bi se da je neki tim jadan po deceniju ili duže, pogotovo ako neko promaši na draftu. Onda GM-ovi ne bi morali da tank-uju da bi bilo loši, već bi zaista bili loši - što opet ne bi rešilo problem. Ovaj predlog bi dosta pojednostavio trade-ove, jer kada bi dao picka prve runde 2024. znalo bi se kojeg picka daješ.Jedan od načina kako ovo rešiti sam pročitao kod Forda sa EPSN-a (mada se sa njime generalno ne slažem preterano), da se uzima broj pobeda kroz nekoliko sezona kada se određuje lutrija. Ako ti se čeka Wiggins ti tank-uj po 5 godina, a takvo strpljenje nema ni jedan vlasnik.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...