Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma otisao sam da spavam nakon onih bravura i 10-3, imao sam obaveza raaaaaaaaano jutros (a vidim i da je bolje sto je tako bilo)Nego me brine sto je zarazio Gibsona i Djimija.. nisu se ni oni proslaviliEvo ovog ludakahttp://www.youtube.com/watch?v=00Cp3fOQRpY

Link to comment

ti kao da ne znas da se duno ubija od novaca. koki™, mora da ima ovolika ulaganja i dobitke da bi eventulani plus na kraju imao novcanog smisla. nekad dobija, nekad gubi, ali ako je ukupni dobitak veci za neki promil od ulozenog (kao sto je obicno razlika, negativna ili pozitivna), kladjenje ima smisao samo s ovakvim ulozima.

Edited by Timmi
Link to comment

Da je lako svaki magarac bi pravio pare na kladionici posto kod nas svi znaju sve o sportu.Ovo je samo dobra serija, nista vise, cak ni ukupni plus nije nista u poredjenju sa jednom kvalitetnom fudbalskom utakmicom koja se tacno predvidi.Okacio sam cisto kao kuriozitet posto je igrace nemoguce gadjati ovako dobro u kontinuitetu a ja licno ovakvu seriju nisam imao nikad. Ima jos i na drugim kladionicama, mislim da sam pogodio jedno 14/15 u 7 dana, tako nesto.

Link to comment

fei, kad sagledas ukupno, jesi u plusu? tesko mi je da poverujem da je neko ko se kladi svakodnevno u plusu. verujem da je moguce posto to nije cista sreca ali jos uvek nisam upoznao coveka koji je u plusu.

Link to comment
fei, kad sagledas ukupno, jesi u plusu? tesko mi je da poverujem da je neko ko se kladi svakodnevno u plusu. verujem da je moguce posto to nije cista sreca ali jos uvek nisam upoznao coveka koji je u plusu.
Sad si ga upoznao.Vodim statistiku u excelu, sve crno na bijelo i batalio bih davno da mlatim ubudale ili pravim minus.ontopik: odlicna utakmica u Klivlendu. Odbrana je za picke :lol:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...