Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Jezivu timsku odbranu igra Miami. Narocito mi je to bilo upadljivo protiv Pekovica koji je morao da sutne 18 puta za 18 poena i ni u jednom trenutku nije dominirao kao protiv vecine timova, mi ih zovemo obicni smrtnici.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ozbiljne ekipe su ovu Indianu lomile cim naprave malo vecu prednost a mi na 13 razlike jedemo govna i primamo svakakve gluposti.Cim ih je malo krenulo usrase nam se u zivot.Mrzim Majami od novembra do februara.

Link to comment

Drago mi je zbog Pejsersa, trebaju im ove pobjede protiv (u ovom slucaju na papiru) ozbiljnih ekipa.Trenutno su bolji za klasu sto su i pokazali u drugom poluvremenu.

Link to comment
Ozbiljne ekipe su ovu Indianu lomile cim naprave malo vecu prednost a mi na 13 razlike jedemo govna i primamo svakakve gluposti.
Spursi su baš pre neki dan imali 15ak razlike pa su bivali samleveni.
Link to comment

moram da priznam dasu sunsi simpaticna ekipa. ovo je prvi put da je neka ekipa za koju sun navija simpaticna :Pbtw, kako mi ide na kurac ona proslava pg-a posle svake pogodjene trojke. gleda u publiku kao kreten i slavi dok uejd pored njega trci kontru i izvlaci bacanja.

Link to comment

Odgledao sam sad mia-ind. Majami igrao dok se Lebron nije umorio, 11:30 minuta prve cetvrtine :) Moraju vise da izvuku iz Bosa kako bi rasteretili Lebrona, moze on vise od 28 minuta I 14 poena po utakmici. Hibert izdominirao, bukvalno se igrao sa odbranom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...