Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako mene pitate, Gay će u Sac-u igrati PF. Dobar trener od Gaya može da izvuče korisnog igrača.Biće zanimljivo videti da li su Patterson i Vasquez u Torontu samo kao putnici ili će dobiti produženje ugovora.

Link to comment
mislim da ce on na pf.ekipe kao sacramento sluze samo da bi se neki timovi rijesili losih ugovora.in the meantime, okc ocekivano razbija indanu.
Gayov ugovor istice posle sledece sezone, tesko da je to nekakav kamen oko vrata za fransizu. Obaska sto su Kingsi uvalili ugovore Salmonsa i Hayesa, koji su gori od Gayovog. A na terenu ovo je svakako upgrade.
Link to comment

Da, Salmonsova sledeca godina nije u potpunosti garantovana, ali ove prima preko 7 miliona ni za sta. To vise nije NBA igrac. Istina je da Hayes prima tri puta manje para od Gaya, ali na terenu daje 200 puta manje. Njegov ugovor je u najuzoj konkurenciji za najgori u ligi.Jasna mi je logika oba tima kod ovog trejda.

Link to comment
Da, Salmonsova sledeca godina nije u potpunosti garantovana, ali ove prima preko 7 miliona ni za sta. To vise nije NBA igrac. Istina je da Hayes prima tri puta manje para od Gaya, ali na terenu daje 200 puta manje. Njegov ugovor je u najuzoj konkurenciji za najgori u ligi.Jasna mi je logika oba tima kod ovog trejda.
ma jasna je i meni, ali gay + cousins ne obecava borbu za playoff. Edited by Timmi
Link to comment
ali gay + cousins ne obecava borbu za playoff.
dobro je da su hayes i salmons obecavali borbu za PO.Meni zao Pattersona, ne vidim da ce dobiti neku priliku u Raptors-ima...
Link to comment

Gay moze da bude upgrade za Kingse ali samo na papiru. u surovoj stvarnosti za nesrecne fanove tog tima on je samo jos jedan me first prangijas koji nema veze sa timskom igrom.kad su trejdovali za Vasqueza letos mislio sam da su konacno krenuli u pravom smeru sa njim kao distrubuterom i draftovanjem McLemorea ali nista od toga izgleda. Gay + Cousins = nema lopte za McLemorea, Thomasa i Williamsa.

Link to comment

Ta priča da nema lopte za Thomasa je prazna. Kingse generalno hoće na draftu, ali oni to ne umeju da iskoriste. Nemaju najvišeg pika, ali timovi koji biraju pre njih propuštaju igrače. McLemore im je pao na sedmom piku, a ima upside da bude All-Stars igrač i bio je cele sezone top2 igrač klase. Birali su Robinsona pre Lillarda i Barnesa. Uzeli su Jimmera.Ovde je potencijalno najveći gubitnik McLemore i to mi je najviše krivo. Ima sve predispozicije da bude odličan igrač, ali mi se čini da će ga Kingsi ugušiti.

Link to comment

Ne pratim Kingse ali ne znam zasto bi ovo nuzno bio los potez. Ako uzmu na draftu nekog Viginsa, ako debeli moze da igra centra i ako dovedu nekog neocekivano pristojnog trenera (ala Mark Dzekson), mogu za godinu-dve da budu super. Mislim, desavala su se i veca cuda.

Link to comment

I Ben i Isiah su imali dosta slobode u igri do sada. Thomas je imao mnogo lopte u rukama. Ben je postao starter preko Thorntona, trener ga je javno hvalio na presicama, uzima sve vise suteva. Sumnjam da ce ovaj trade to znacajno da promeni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...