Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Adrian Wojnarowski@WojYahooNBA9mRudy Gay is headed to the Kings, league sources tell Yahoo Sports. He has been pulled out of the Raptors lineup for tonight.
Adrian Wojnarowski@WojYahooNBA5mSacramento will send John Salmons, Vasquez, Patterson and Hayes to the Raptors, sources tell Yahoo Sports.
tek sad videh da je kokica bio brzi na mayinom topicu. Edited by Sundance Kid
Link to comment

Otkud ovo :oThe Raptors have traded Rudy Gay to the Kings for Greivis Vasquez, John Salmons, Chuck Hayes and Patrick Patterson, according to Yahoo!'s Adrian Wojnarowski.Quincy Acy and Aaron Gray join Gay on their way to Sacramento

Link to comment

novi gm u torontu, janso mu je da mora da se resi gaya. imaju igrace na toj poziciji.meni je smesno sto ce williams opet da popase klupu, a samo sto je dosao. nije da ne zasluzuje.

Link to comment

nemaju pojma :Dnego, kako ce rodjak™ da gleda na to sto ovaj ima naviku da sutne 20-25 suteva po utakmici? :D

Link to comment
novi gm u torontu, janso mu je da mora da se resi gaya. imaju igrace na toj poziciji.meni je smesno sto ce williams opet da popase klupu, a samo sto je dosao. nije da ne zasluzuje.
mislim da ce on na pf.ekipe kao sacramento sluze samo da bi se neki timovi rijesili losih ugovora.in the meantime, okc ocekivano razbija indanu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...