Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

gledao sam okc-por sinoc, la je najpotcenjeniji igrac u ligi bez konkurecnije. najbolji je pf u ligi a slabo se o njemu prica.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro u pravu si iz tog ugla. Bili su lošiji prošle sezone po rezultatima, sad su četvrti, ali je baš izjednačeno i mogu da završe i gore i dole, a očekivanja su stvorena takva da sam ih video u top 3 na zapadu. U svakom slučaju nije ih uživanje gledati.
taman su tamo gde su ih svi vise/manje i ocekivali... OKC, SA i LAC su vidjeni ispred... e sada sto na radost sviju nas LAC smrdi a Portland sabija, to je vec druga stvar
Link to comment
gledao sam okc-por sinoc, la je najpotcenjeniji igrac u ligi bez konkurecnije. najbolji je pf u ligi a slabo se o njemu prica.
on i horford. o njemu se jos manje prica.
Link to comment

Volim da gledam I Lillarda, po igri i stavu me podseca na Wadea s pocetka karijere. On i LA su me naterali a zavolim Portland koji mi je uz Jutu oduvek bo nadosadnija fransiza na zapadu.

Link to comment

Bilo bi zanimljivo procitati koliko najboljih PF lige je nabrojano od pocetka topica. :) Osim ove dvojice secam se da je neko spomenuo i Ljubav, ranije.A moj glas isto ide LA, igra bas jebacki. Oprostite.

Link to comment

Odlicni su i Horford i Oldridz, mada bi bilo mnogo zanimljivije gledati ih u ekipama koje se nesto pitaju i u plejofu. Ovako ce imati dobru statistiku i opet brzo izduvati kad dodje frka.

Link to comment

horford je vise centar.medju bolje bih dodao i griffina. bas je napredovao ove sezone. mada bi ga bilo zanimljivo videti bez paula u ekipi. lma sa paulom bi bio jos bolji

Link to comment

Pa dobro, videli smo ga i bez Pola. Čak je i atraktivniji bio u prvoj sezoni.A za naj PF-a, trebalo bi dodati Boša i Dankana. Da se ne lažemo. (Obrva će takođe ući u izbor ako posle povrede potraje u formi sa početka sezone)Inače LMA je odigrao neverovatno protiv Oklahome. Mada i pored monstruozne partije, meni uvek kad ih gledam, Batum deluje kao glavni igrač.

Edited by kralj
Link to comment

Pa dobro, tema je manje više relativna. Ni Oldridž nije potcenjen ako tako gledaš, osim u odnosu na Grifina. Btw, ne bih ja baš bio isključivu glede Dankana kao naj PF u istoriji lige.

Link to comment
on i horford. o njemu se jos manje prica.
Dobar je Horford, ali je klasu ispod LA-a.
Inače LMA je odigrao neverovatno protiv Oklahome. Mada i pored monstruozne partije, meni uvek kad ih gledam, Batum deluje kao glavni igrač.
Batum je glue guy, koji radi od svega pomalo, ali naravno da je Aldridge glavni igrac tima u svakom smislu. Prvi je cak i kad treba da se pobije za saigraca.
Link to comment

Ma naravno, nisam se valjano izrazio. Ali ako pričamo o potcenjenosti, imam utisak da Batum ima više razloga da se žali od Oldridža. Malo je igrača koji odrade toliko puno nestatističkih poslova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...