Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

mene vise zanima sa koliko ce ga kazniti za onaj patetican flop na sutu za 3 (na koji su sudije, naravno, nasele) na samom kraju I poluvremena.
nikako, cist faul. jeste brada izbacio nogu ali ga je glupan zakacio po ruci cim je izbacio loptu. :fantom:
Link to comment
nikako, cist faul. jeste brada izbacio nogu ali ga je glupan zakacio po ruci cim je izbacio loptu. :fantom:
ja mislim da bi Brada lagano mogao da ubije coveka na terenu i Kojot bi opet nasao opravdanje. nesto kao Ivan i Kobe :D
Link to comment

Neverovatno kako taj isti Brada može da bude simpatičan u jednom a totalno antipatičan u drugom klubu. Odvratan je ovaj Houston, sa izuzetkom Parsonsa.

Link to comment

Možda ali Asik deluje kao da ne želi da bude tu, a Harden se ispucava i ne igra odbranu. To je možda sve izazvano Dwightom, ali nešto ozbiljno ne štima u toj ekipi.

Link to comment

Linija manjeg otpora, imam utisak da je ceo tim jedva čekao da prestane da igra odbranu (a nije da su igrali brilijantnu ni prošle sezone) kako je Howard stigao. Po principu, on će sam. Doduše, verovatno sam i jedini na forumu koji gotivi DH12.Jedino pozitivno ove sezone što sam video kod njih je što je Jones dobio poverenje McHalea, makar za sada.edit. Pre sezone sam hteo da napišem da mi se čini da će Melo da ode iz NYK na kraju sezone i da im ceo tim zavisi od Chandlera, koji ima zdravstveni karton, ali se nije povređivao u NY. Dve potencijalne destinacije za njega su Houston i Netsi.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Možda ali Asik deluje kao da ne želi da bude tu, a Harden se ispucava i ne igra odbranu. To je možda sve izazvano Dwightom, ali nešto ozbiljno ne štima u toj ekipi.
cetvrti su na zapadu, sta tacno ne stima? Edited by Timmi
Link to comment
Neverovatno kako taj isti Brada može da bude simpatičan u jednom a totalno antipatičan u drugom klubu. Odvratan je ovaj Houston, sa izuzetkom Parsonsa.
bio je on nesimpatican i dok je igrao za okc
Link to comment
cetvrti su na zapadu, sta tacno ne stima?
Dobro u pravu si iz tog ugla. Bili su lošiji prošle sezone po rezultatima, sad su četvrti, ali je baš izjednačeno i mogu da završe i gore i dole, a očekivanja su stvorena takva da sam ih video u top 3 na zapadu. U svakom slučaju nije ih uživanje gledati.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...