Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Royev problem sa povredama je bio genetske prirode, znalo se i pre drafta da su mu kolena u losem stanju. Ovo sa ruzom je vise penny hardaway scenario u najavi, igrace on jos kosarku, samo ce morati mnogo da menja stil i da se zadovolji nekim prosekom. Sto je i dalje steta.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cisto sumnjam da ce da vrate, dzaba kukanje.Bar im je game channel za NFL ostao normalan.Nije los ESPN al nije to to.
najjaci game channel je imao NFL,com pre par godina... kukice i crtice, sa dole sve ispisanim akcijama. nikakav fenseraj/kurcipalci, sve jednostavno i pregledno.i onda su poceli da useravaju. prvo MLB koji je uveo neko sranje sa unreal enginom strpanim u flash, ili tako nekom nakaradnom idejom gde nisi mogao da provalis da li je nesto strike ili ball, pa NBA.com sa reklamama i jebenim analizama, i sada se predao i NFL.com gde su poceli neki 3D flash da koriste, koji kurac vec. sve sljasti i prsti a treba ti 15 minuta da skapiras jebeni rezultat. zasu...a ESPN je najgori sajt ikada. tamo ni reklamu nemos da pogledas a da se ne pojavi Stephen A Smith sa analizom jednog od 34 sporta koje intenzivno prati...
Link to comment
Royev problem sa povredama je bio genetske prirode, znalo se i pre drafta da su mu kolena u losem stanju. Ovo sa ruzom je vise penny hardaway scenario u najavi, igrace on jos kosarku, samo ce morati mnogo da menja stil i da se zadovolji nekim prosekom. Sto je i dalje steta.
Tacno, u pravu si.Ovo nisam znao a interesantno je.
Rose's decision to repair the meniscus, rather than remove it, should help prolong his career. Dwyane Wade had his meniscus removed, for instance, and he said earlier this month, "My knee problems and the things I've dealt with started from that. That was [11] years ago and technology was different and the way you approach things was different."
Duejn nakon silnih povreda i operacija nakon toga i dalje moze da odigra kao 1 zivotinja, doduse jednocifren broj takvih utakmica u sezoni ali moze...
Link to comment
Ne kontam Yahoo zaista, sajt je bio savrseno jednostavan i funkcionalan. Prvo su upropastili verziju za mobilni do neupotrebljivosti a onda i ovu regularnu™. Mozda je pravljeno za iPod, iPad ili nesto pa na tome izgleda odlicno, otkud znam.
Ja sam jako zbunjen po pitanju Yahoo-a. Na poslu, u Mozili, otvara mi tu novu, šugavu verziju boxscorea i celog sajta, a kući, isti browser, updejtovan, imam još uvek staru verziju sajta. Ne znam o čemu se radi.
Link to comment

The move sends Williams, a notorious underachiever, to a team desperately in need of a small forward, but the only problem is that Williams isn't a small forward and the Kings have plenty of power forwards. :lolol:

Link to comment

Kako je tužno izgledao Hibert protiv Pekovića, apsolutna nemoć.Portland manje više otaljao posao protiv Niksa, slede Sansi koji im iz nekog meni nepoznatog razloga, nikako ne leže.Ali gif večeri - koliko je samo njima dobroibdmWUSrvhrdRJ.gif

Link to comment
Kako je tužno izgledao Hibert protiv Pekovića, apsolutna nemoć.Portland manje više otaljao posao protiv Niksa, slede Sansi koji im iz nekog meni nepoznatog razloga, nikako ne leže.Ali gif večeri - koliko je samo njima dobroibdmWUSrvhrdRJ.gif
bogovi :Hail:ali najjace je sto su to dva matorca od skoro 40 godina i mladi Parker od 30+ koji crkava os smeha :Dna celom istoku samo tri tima imaju 50% ili vise :isuse: (Indiana, Miami i Atlanta... Atlanta koja bi se na zapadu tukla sa Utah za poslednje mesto)
Link to comment
na celom istoku samo tri tima imaju 50% ili vise :isuse: (Indiana, Miami i Atlanta... Atlanta koja bi se na zapadu tukla sa Utah za poslednje mesto)
Da, a na zapadu 12 od 15 su na 50+
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...