Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

+1vec godinama izbjegavam NBA.com zbog toga sto su poceli da ubacuju kojekakve slike, snimke, analize i sranja.Do sad mi je idealan bio Yahoo, i box score i game channel ali iz nekog razloga su odlucili da potpuno sjebu sajt pa sad ne lici ni na govno. Prebacio se na ESPN ali i tamo me doceka video svaki put a game channel mi se ne svidja.
bukvalno isto kod mene
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne kontam Yahoo zaista, sajt je bio savrseno jednostavan i funkcionalan. Prvo su upropastili verziju za mobilni do neupotrebljivosti a onda i ovu regularnu™. Mozda je pravljeno za iPod, iPad ili nesto pa na tome izgleda odlicno, otkud znam.

Link to comment

@dunohoce da idu u korak s vremenom, a ne kontaju da im je ta jednostavnost bila najveca vrijednost koja ih je razlikovala od ostalih sajtova.dovoljno im je pogledati suggestions https://yahoo.uservo.../forums/207810 cak su pobrisali dosta toga.inace, sve koje smaraju razni videovi na stranicama, mogu da koriste flash block addon.

Edited by Timmi
Link to comment
A u Atlanticu toronto prvi sa 6-7 :lol:
podatak od pre neki dan, u poslednjih 18 utakmica imalu su skor 1-17 i ta jedna pobeda bila je u medjusobnom duelu dva tima iz divizije :lol:
Link to comment
kobisa ce i sledece dvije sezone da bude najplaceniji u ligi. imaju potpuno prazan sallary cap, bice zanimljivo sledece ljeto.
sto, mislis da LeBron sve trci da igra sa Kobicom i gomilom scrubova?mogu eventualno da dovedu Meloa pa da se njih dvojica pobiju oko lopte na pola sezone.a treba i u frontcourt da se ulozi. Edited by Sundance Kid
Link to comment

Nema od njega nista, bice Brandon Roy IIedit: sto je 1 veliko sranje, da ne bude zabune posto je zdrav za klasu bolji od svih Uestbruka.

Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...