Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislis na povredu? Pisali smo par strana iza o tome.. torn meniscusA ako mislis na brojke.. i to sam isto spomenuo

Ne znam kakav ce biti fizicki, ali psihicki ce prsnuti sigurnoNi sada nije onaj isti.. Pre se znalo, kada se zaleti na obruc, to je kos ili faul sigurno.Sada kada je oko obruca, bezi od kontakta, savija glavu i pomera telo u letu da bi izbegao igraca.. umesto da udje u istog i iznudi bacanja.Zato i ima vise promasaja i izgubljenih lopti, a manje slobodnjaka po utakmici. Pre je izvodio 6.6, a sada tek 3 po mecu
Sto se tice fizikalija i dalje ima munjevit prvi korak i izvodi akrobacije u vazduhu.. problem je psiha, pa umesto da ide na obruc, ide od obruca i frlja loptuPovreda je ostavila traga na psihu, definitivno..
Link to comment

Hvala, nisam pratio.Mislim da sam čuo da danas treba da se da precizna dijagnoza, ali ako je teža povreda meniskusa, plašim se da je gotov.

Edited by kralj
Link to comment

Kad smo već kod zaštićenih igrača/timova gledam sad reprizu LAC-SAC,Griffin i D.Jordan ubiše Cousins-a ništa im se ne svira,zatim čist faul u napadu Blake-a se svira kao faul Cousins-a itd

Link to comment
http://probasketball...niscus-surgery/
It should be noted that Rose is a guard who replies on explosiveness and change of direction much more than a big man or post player would, which could lengthen a full recovery.While the Bulls will almost certainly stick with the “out indefinitely” designation, particularly given Rose’s unique situation of recovering from an ACL tear, Rose’s recovery can probably be estimated at somewhere between 6-10 weeks. That’s based solely on what we’ve seen from other players who have suffered a similar injury, and again, we’ll know more once the actual surgery takes place.
Dr. Mark Adickes @jocktodocOdds of tearing ACL 1:1750. Once you have an ACL tear, odds of reinjuring repaired knee or the opposite healthy knee increase to 1:33.Bruce Jones @brucejones13088 @jocktodoc because you favor the non injured knee?Dr. Mark Adickes @jocktodoc @brucejones13088 Yes risk of ACL rupture in healthy knee is due to favoring repaired knee but also because your anatomy predisposes you.
Edited by Have_Fun
Link to comment
Kad smo već kod zaštićenih igrača/timova gledam sad reprizu LAC-SAC,Griffin i D.Jordan ubiše Cousins-a ništa im se ne svira,zatim čist faul u napadu Blake-a se svira kao faul Cousins-a itd
Gledao sam ceo mec i uopste nisu imali neko domacinsko sudjenje, mozda minimalno. A Cousins je klasicna debilcina koja se verovatno i dalje lozi na geto pricu, ovo ono kurac palac. Odlican igrac ali u glavi mu je zesca promaja i zbog toga mu je vrhunac da bude zvezda u nebitnom timu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...