Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

 

4.00
 
Jabari Parker
7.00
 
Andrew Wiggins     
8.00
 
Julius Randle
11.00
 
Nerlens Noel
 
Kvote za rukija godine. Mislim da ce Parker da izdominira.

 

 

cekaj malo da vidis sta ce da se desava. uopste me ne bi cudilo da noel bude ruki godine, mada je parker favorit. ko zna sta ce da bude sa embidom, a ovaj moze da ima dabl-dabl, plus neku blokadu preko.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ovo na osnovu odgledanih po pola utakmice od svakog u SL.
Svidja mi se Parkerova igra u tranziciji + izgleda sasvim NBA ready™ za razliku od npr Noela koji mi djeluje bas slabasno za NBA centra.

Sacekacu u svakom slucaju i necu divljati sa ulogom kao prosle godine.

Link to comment

Ja kandidujem za ROY-a Elfrida Paytona. Imao je 4 lepe partije u letnjoj ligi, dva puta jako blizu triple-double, ako bude startni pg imace seksi statse.

 

 

2hoioi9.jpg

Edited by Rick.James
Link to comment

Melo(30) ima jedno finale konferencije i to je to što se tiče plejofa? 

 

Ne sećam se da li je pored tog finala ikada prošao prvu rundu (ako je uopšte ušao u plejof).

 

I sad, navodno, potpisuje petogodišnji ugovor sa Niksima, s kojima će 2-3 puta ući u plejof i eventualno jednom u drugu rundu?

 

To je to što se tiče njegove karijere?

Link to comment

Jbt jedan dan sam imao pozitivno mišljenje o čoveku. Onakvo pismo,ide kući,kao fora sazreo sam. I onda potpiše 1 plus 1 i sledećeg leta može da bude fa. Ma daaaaj.

Link to comment

Navodno zbog novog televizijskog ugovora salary cap treba kroz 2 godine da se znacajno poveca, samim tim i njegov maksimalni ugovor. Sta je sa Vejdom, jel ostaje? Taman da Lebron saceka da Majami dobije 2 prva pika u naredne 2 godine, pa ga eto nazad :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...