Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što je najgore, to je bila predsezonska utakmica...
Dominirate :oOladipo postaje konkurentan™ cim se uglavio u petorku. Mislim da ce ipak da izduva posto Phila igra utakmice sa 100 suteva samo da bi mali smrda™ budzio statse.
Link to comment
samo 2 asistencije za sada :thumbdown:
Danas bas ne da loptu. Najvise me nervira koliko ga seru ukradene lopte, njemu se u ruke odbija svaka nicija lopta, makar i na drugom kraju terena, protiv Miamija je tako sa parketa pokupio 4-5 nakon situacija s kojima nije imao veze, danas isto par puta, fuj.
Link to comment
Danas bas ne da loptu. Najvise me nervira koliko ga seru ukradene lopte, njemu se u ruke odbija svaka nicija lopta, makar i na drugom kraju terena, protiv Miamija je tako sa parketa pokupio 4-5 nakon situacija s kojima nije imao veze, danas isto par puta, fuj.
mene iznenadjuje da nije to masina, kakvu sam mislio da ce biti gledavsi ga prosle sezone u cusu...
Link to comment

Oladipo na klupi celu zadnju cetvrtinu do 30-ak sekundi do kraja...promasuje otvoren sut za izjednacenje sa tri metra...Preko potreban poraz...

Edited by Rick.James
Link to comment
Oladipo na klupi celu zadnju cetvrtinu do 30-ak sekundi do kraja...promasuje otvoren sut za izjednacenje sa tri metra...Preko potreban poraz...
Mora da se zna ko je gazda <_<Vaughn je sizofrenicar, drugog objasnjenja nema. Sinoc pred mec bas citam kako je u prethodnih par utakmica Oladipo bio u prednosti u odnosu na Nelsona kad se utakmica lomi i da je ovaj izjavio da ce tako biti stalno a onda ga ovako zaboravi na klupi :ph34r:
Link to comment
10 uzastopna pobeda Portlanda ! ! ! jeli bre J.R. koji je djavo ovim tvojim Blazersima i na koji fazon su odjednom ovoliko dobri? :D
Portland ima 9 zivotaVratise se iz mrtvih protiv Bullsa, a i jutros vs GSW-aLillard zabio 2 trojke pred kraj 3/4 i tad je sve preslo na stranu BlazersaDobro, i Warriorsi su delovali slomljeno. Dosta povredjenih igraca imaju, a i Curry je juce izgledao zardjalo, pauza je ucinila svoje
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...