Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

koki, ovo sto je bosh dobio od smoreya je za 5 miliona po sezoni previse.

 

ali drago bi mi bilo da potpise za njih. harden, bosh i howard, kakva ogavna trojka u ogavnom klubu.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

koki, ovo sto je bosh dobio od smoreya je za 5 miliona po sezoni previse.

 

ali drago bi mi bilo da potpise za njih. harden, bosh i howard, kakva ogavna trojka u ogavnom klubu.

 

nije previse, mnogi timovi bi mu dali max, odnosno skoro svi, kao sto sam vec rekao. dobice kevin love istu lovu a ja ne vidim da je on bolji igrac od bosha. da ne pricam kakvim likovima se nude max ugovori.

 

btw, zasto je bosh odvratan?

Link to comment

nije previse, mnogi timovi bi mu dali max, odnosno skoro svi, kao sto sam vec rekao. dobice kevin love istu lovu a ja ne vidim da je on bolji igrac od bosha. da ne pricam kakvim likovima se nude max ugovori.

 

btw, zasto je bosh odvratan?

Tooo bre!

Napokon neko

 

nedeljama se svadjam oko ovoga

 

Love je najprecenjeniji igrac u NBA, a Bosh verovatno jedan od najpotcenjenijih

Link to comment

vidim dallas pokusava da dovede parsonsa. cudi me da to neko nije pokusao ranije, jer bi onda houston bio primoran da matchuje u roku od tri dana, samim tim da im smanji manevarski prostor za dovodjenje slobodnih igraca.

Link to comment

Ako se oslobode Lina i Asika, imaju li prostora i za Bosha i za Parsonsa sa jacim ugovorom?

ne, ali ako prvo potpisu bosha, parsonsa mogu da produze kao svog igraca.

Link to comment

McRoberts je ok a Grangera smo preplatili i uopste nam ne treba jedan takav bezveznjak.

To sto ce on da igra moze i Ennis za duplo manje para.

Link to comment

Bojan Bogdanovic has reportedly agreed to a three-year deal with the Nets, with the a player option in the third year.



Brooklyn will give Bogdanovic the mini mid-level exception. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...