Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

Kao sto nismo nikad do sad? Oh, wait...

Radi se o tome da je rekao covjeku da izadje iz ugovora jer on hoce max i planira da ostane.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fei, hoces biti tuzan deckic ako ti ode Bron James, edit: bitch? I sta ce Sundance da kaze kad mu dodje LeBum u Sunse? To ce biti 1™ zestoka, nasilna, naprasna ljubav...

Edited by Rick.James
Link to comment

Jedva cekam. Narocito bih bio srecan da se ispostavi da je zaista rekao ovoj trojici da ostaje i da izadju iz ugovora, taman da i ostali vide ono sto ja vidim vec godinama - da je 1 govno.

Link to comment

Kao sto nismo nikad do sad? Oh, wait...

Radi se o tome da je rekao covjeku da izadje iz ugovora jer on hoce max i planira da ostane.

 

Kakve veze  ima, svejedno imate dovoljno love u capu. I govno otislo i Wade otvorio prostor za druge igrace. Mislio bih da si presrecan.

Link to comment

Ma daj, da nije Lebronke ne bi videli ni T od ove dve titule. To je vredelo odricanja od para, sada vise ne vredi, oce covek max jbg.

Nije bitno, Lebron ih je nagovorio da optuju i time im uzeo desetak miliona iz džepa...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Nemamo pleja i centra. Gomilanje krilnih igraca nikad nikog nije ucinilo kontenderom™.

Tome dodas sve losijeg Uejda i izgubljenog Bosha i bicemo Bruklin II

Link to comment

Samo si ti falila da cirkus bude kompletan.

 

Oh Fei :cry:

 

Strasno je sve ovo. Mislim, stvarno, kako voleti tim koji je Bruklin II :cry:  To se ne moze izdrzati :( Samo titule i MVP za navijace Majamija...

Link to comment

Kako je jadan Melo, ja ću da uzmem max a ti Gasolu jbg možeš samo 3.28M, ali ćemo biti bff i roštiljaćemo jače nego drugari na saut biču...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

 

:lol:  Al' gledaj to sa vedrije strane, oslobadja se cap sledece godine za jaci ugovor za buraza.

Link to comment

ali im sada fale pare za deandrea

 

koji je car ujiri to je neverovatno,uspeo je da uvali 7,5 miliona za novaka u naredne dve sezone

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...