Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

za uejda mozda, za bosha nikako.

 

 

Ja sam bio ubeđen da će ostati na okupu,sada sve manje i manje. A i da ostanu na okupu od ovih top agenata koje su oni ciljali, ostao je ko? Ariza? Što se tiče Tarnera,on po meni nije loš igrač,ali je odigrao loše u Indijani,tj bolje reći propao je ko žeton. Miles je energičniji igrač sa klupe od Tarnera i može da pogodi trojku

 turnerov problem je sto je los suter i jedino je koristan s loptom u rukama, a opet nedovoljno dobar da ima takvu ulogu u nekom dobrom timu.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni nešto ostalo u pamćenju da on nije loš midrange šuter,samo što kako vreme prolazi u NBA ta uloga postaje sve zanemarljivija,ono tipa najlošiji šut je "duga" dvojka.

 

Kolison u Kingsima 3 god 16 miliona. Ne znam šta će sad da rade sa Ajzeom,valjda će da otpuste jednog i da strečuju drugog,al ne znam koga. 

Link to comment

Thabo Sefolosha Agrees To Three-Year, $12M Deal With Hawks

 

Dirk Nowitzki agrees to 3 year / $30M deal to return to Mavericks Edited by Zavrzan
Link to comment

nek mu je sa srecom

 

edit: The Mavericks have signed Dirk Nowitzki on a three-year deal for about $30 million, according to ESPN.com.

Edited by Timmi
Link to comment

Svejedno, trebao nam je Lowry ali ocigledno da ovi nisu htjeli da spuste zarade na neki realni nivo (misljenja sam da je za Uejda i Bosa i ono sto igraju sve preko 10m cisto bacanje para) i nije ga se moglo uklopiti.

 

Mislim da je Miami malo "pokvario" Bosha. Nikako da se otmem utisku da je od njega moralo da se izvuče više u prethodne četiri sezone. Ok, bilo je tu izvrsnih partija i u finalnim serijama, ali mi je nekako ostao nedorečen. Čini mi se da je i ta evolucija njegova u 3p šutera više odnela nego donela, što je malo apsurdno. Miami je nekako postao LeBron i specijalci, pogotovo od kako je Wade u padu zbog kolena.

Link to comment

Mislim da je Miami malo "pokvario" Bosha. Nikako da se otmem utisku da je od njega moralo da se izvuče više u prethodne četiri sezone. Ok, bilo je tu izvrsnih partija i u finalnim serijama, ali mi je nekako ostao nedorečen. Čini mi se da je i ta evolucija njegova u 3p šutera više odnela nego donela, što je malo apsurdno. Miami je nekako postao LeBron i specijalci, pogotovo od kako je Wade u padu zbog kolena.

Slazem se.

Narocito je ove sezone bio primjetan taj nedostatak njegove uloge u timu i bilo je dosta utakmica u kojima jedva da i sutne koju loptu u napadu i to kad LeBron i Uejd izvole da odmore malo.

Link to comment

LeBron James, Dwyane Wade and Chris Bosh clearly had "a breakdown in communication," according to Yahoo! Sports.



"LeBron seems ready to explore market," a source told Yahoo! Sports :jerry:

Link to comment

Kako je jadan Melo, ja ću da uzmem max a ti Gasolu jbg možeš samo 3.28M, ali ćemo biti bff i roštiljaćemo jače nego drugari na saut biču...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Kako je jadan Melo, ja ću da uzmem max a ti Gasolu jbg možeš samo 3.28M, ali ćemo biti bff i roštiljaćemo jače nego drugari na saut biču...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ni blizu LeBronove jadnosti, ja cu da zapalim u Hjuston na teksaski rostilj sa novim drugarima a ti Uejdu jbg, valjda ce ti neko drugi dati 40M kojih si se odrekao...
Link to comment

Ni blizu LeBronove jadnosti, ja cu da zapalim u Hjuston na teksaski rostilj sa novim drugarima a ti Uejdu jbg, valjda ce ti neko drugi dati 40M kojih si se odrekao...

 

Ma daj, da nije Lebronke ne bi videli ni T od ove dve titule. To je vredelo odricanja od para, sada vise ne vredi, oce covek max jbg. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...