Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

A Ejveri Bredli 4yr/32 m

 

U ostalim vestima

 

Indications are the Nets are leaning toward using their mini midlevel on Bojan Bogdanovic according to a Nets source

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

zasto miami juri lowry-a ako su to cole i shabazz  (? chalmers)? naravno da je ovaj mnogo kvalitetniji, ali ako za priblizne novce mogu da dovedu denga ili gasola, gde je tu dilema uopste?

Edited by Psihodelija
Link to comment

sam si dao odgovor. zato što su tu kol i šabaz. kol nije dao ništa u prošlom finalu a šabaz je ruki izabran kao 26. pik

Link to comment

zasto miami juri lowry-a ako su to cole i shabazz  (? chalmers)? naravno da je ovaj mnogo kvalitetniji, ali ako za priblizne novce mogu da dovedu denga ili gasola, gde je tu dilema uopste?

Chalmers je FA, cijenim da moze da ostane za neki minimalac al nema potrebe za tim ako dodje Lowry.

Cole je uzasan i realno nikad nece biti nista vise od drugog-treceg pleja.

Shabazz ko zna, dok sam ga gledao na koledzu nisam uopste bio siguran da moze da igra u NBA, vidjecemo.

Link to comment

Druga godina je negarantovana™. 4.5 mil je garantovano. Popunjavanje cap space-a da se ne bi bilo ispod donjeg limita.

Edited by Rick.James
Link to comment

Izgleda Klivlend sprema max offer sheet za Haywarda. Juta može da mečuje naravno.

:rolf:

Link to comment

Ben fuckin' Gordon 9 miliona na 2 godine u Orlandu, nevera.

jedino objasnjenje koje imam je da zele da popune salary cap, a da budu sigurni da nece biti dobri kako bi imali visok draft pick.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...