Jump to content
IGNORED

NBA 2013/14


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    1266

  • Have_Fun

    602

  • theanswer

    534

  • Timmi

    469

Top Posters In This Topic

Posted Images

I to ti je logicno? Da ostane u timu koji dokazano nije u stanju da bude sampion samo zbog max ugovora i zato sto mu je bolje u Majamiju?

Link to comment

Piše u tom tekstu način na koji Majami može doći do još nekog igrača. Oni sa zamenom par igrača,možda trejdom Kola i šta znam mogu da upgrejduju te igrače koji ovo finale nisu ništa doprineli poput Čalmersa,Batijea i slično. Po meni taj roster ne bi bio šampionski ali bi i dalje imao odličnu šansu u zavisnosti od toga šta će se dešavati po Istoku.. Meni nije logično da uzme max u Majamiju,nego da ako već uzima max da ide negde drugo. Najlogičnije bi bilo da ne uzme max i ostane al dosadilo mu da bude ubedljivo najbolji igrač u timu a da ne bude najplaćeniji. On nikada ni u jednom timu nije bio najplaćeniji igrač.

Link to comment

BREAKING RUMOR: Chris Bosh and Dwyane Wade have REPORTEDLY re-signed with the Heat. Chris Bosh will reportedly sign a 5 year deal starting at $11 million a year. Dwyane Wade will reportedly sign a 4 year deal starting at $12 million a year. (NONE of this is confirmed yet)

Link to comment

To vam je onda za Laurija.

Free agent F/C Pau Gasol reportedly had a phone conversation with Pat Riley of the Heat on Tuesday.

 

Bas sam se juce pitao zasto nismo na listi zainteresovanih za njega.

Link to comment

Gortat 5 godina 60 miliona,lepo je naplatio ovu sezonu. Kao i Jodi Meeks igranje u nesretnim Lejkersima,ode u Det 3yr 20m

 

Lepo je počelo, dva debelo overpaid igrača. 5 godina 60 miliona (sve garantovane) za igrača od 30 godina i šuter od 19-20. Inače, Gortat je bio jedan od tri-četiri igrača koja je Miami stavio na spisak pojačanja, uz Lowry-ja, Denga, Arizu i Gasola... A generalno je najslabiji igrač. Jednog ako od ovih upecaju i uspeju da ukomponuju u plate sa velikom trojkom, biće super za njih.

 

Livingstonov ugovor ne bi trebalo da je loš.

Link to comment

Dobar je Gortat ali ugovor je katastrofalan. Doduse to kazem svaki put i nije tako los kao Meeksov. Oni su se bas namerili da sastave time mediokriteta za velike pare.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...